Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/72637493/https-wykop-pl-wpis-72634213-ostatnio-widzialem-ze

Zrobiłem wpis o wpisie onucy, w którym pytałem, za co warto walczyć, bo kacapy usilnie starają się wtłoczyć do głów tezę, że ukraincy giną w bezsensownej wojnie dla polityków.

Wynik mnie nie zaskoczył, ankieta pokazała inną motywację - to rodzina, swój dobytek, przyszłość swoja i rodziny w wolnym kraju. Myślę że można swobodnie ekstrapolować rezultat na ukrainców.

Jednak i tak znalazła się odpowiedź jak z ruskiej propagandy

Na wojnie nigdy nie walczysz za rodzinę, majątek i przyszłość rodziny. A tym bardziej za siebie i swoją przyszłość. Na wojnie zawsze walczysz za polityków


Uświadomiłem sobie, że oni nie są w stanie nas zrozumieć, to inny, niewolniczy mental, oni wciąż tkwią w poddaństwie, nie są w stanie ogarnąć rozumem, że w wolnym kraju polityk to ty, jeśli zechcesz, że ty możesz kształtować kraj, a nie jesteś dla polityków.

My tu na zachodzie Europy to rozumiemy i ukraina w 2014 roku też to zrozumiała, obywatele stanowią państwo, obywatele są politykami albo nas reprezentują. Mamy współwłasność podzieloną na każdego obywatela. I dlatego ukraincy podnoszą broń, bo mają czego bronić. Ten kraj jest ich, nie odwrotnie, jak w Rosji, gdzie nomenklatura posiada pogłowie ludzkie.

W ich przypadku oni są dla polityków i dla państwa - i taki mental wbijają do głów.

#ukraina #wojna #kacapskimental #rosja #panszczyzna
  • 3
Zrobiłem wpis o wpisie onucy, w którym pytałem, za co warto walczyć, bo kacapy usilnie starają się wtłoczyć do głów tezę, że ukraincy giną w bezsensownej wojnie dla polityków.


@Corona-Regni-Poloniae: Poswiecaja swoje zycia, aby zatrzymac ludobojcow, ktorzy chca ich wymordowac i wykorzystac tak jak to zrobili z republikami.
Tak tylko pisze aby nikt nie mial co do tego watpliwosci
@Corona-Regni-Poloniae: r0sjanie to nie Europejczycy, to nie ludzie. Oni nigdy nas nie zrozumieją i my ich nie zrozumiemy. Nawet ci którzy myślą że są wielkimi geostrategami, którzy znają wysrywy Dugina na pamięć lub ci którzy mieszkają w Europie pół życia albo trollują na naszych portalach przez wiele lat. Oni i tak nic nie zrozumieją.