Wpis z mikrobloga

@Runaway28: ja mam lvl35 i właściwie koło 30 przestałem grać. Teraz jak odpalę grę raz na kwartał, to jest sukces. Co by było zabawniej, teraz mam wreszcie kompa z konfiguracją, która pozwala na grę w dobrej jakości, o czym kiedyś mogłem tylko pomarzyć
  • Odpowiedz
  • 1
@truchuo: też mam takiego kompa ryzen 9 GeForce 4080. Jednak nie czuje tego funu już. Taki quaz albo Rock już siwieją a dalej pykają jak by nic. Jeszcze przeszedłem parę tytułów jak ps5 wyszło. W momencie kiedy skończyłem 30stke automatycznie przestało mi się chciec grać.
  • Odpowiedz
@Runaway28: co jakiś czas wraca mocne poczucie winy i tracenia czasu. Jeśli masz tak samo to polecam unikać gier średnich (np długie średniaki ubisoftu), nie grać na siłę, spróbować czegoś od nintendo (np lugis mansion 3), zagrać coś w coopie ze znajomą osobą lub z ekipą
  • Odpowiedz
  • 3
@ebson: Kurde nawet w Baldura mi się grać nie chcę, a za dzieciaka popylalem w Baldura, Neverwinter nights, czy Ice wind Dale. Quake seoeius sam, twierdza wszystkie gothiki, wszystkie część total war. Eeehhh
  • Odpowiedz
@Runaway28: 35 lvl i z graniem jest tak ze wpadam w ciagi growe , podobnie jak w alkoholowe. Jak zachlam to tydzien chodze naeeebany z graniem podobnie a potem kilka msc przerwy
  • Odpowiedz
  • 3
@Ryoku: ostatnio miałem taki ciąg jak grałem w cyberpunka. Ostatnia misja została ale chciałem jeszcze dokończyć wątki poboczne. No i zaczęły mnie nudzić i już nie gram od dwóch miesięcy.
  • Odpowiedz
@Runaway28: tak, krótkie gierki typu Slay the Spire, Mechabellum czy Holocure, które mogę odpalić na 1-2h raz na tydzień i nic nie tracę xd Z czymś co wymaga ciągłości trudno mi dojść do końca
  • Odpowiedz
  • 0
@Prospero88: mam wrażenie że rynek się na to nastawia. Gdyż w dzisiejszych czasach trzeba mieć forsę żeby być konkretnym gamerem. Kiedyś mogłeś z byle jaka karta graficzna ograc nowe tytuły. Teraz kupujesz kartę za blisko 2k zł i co najwyżej grasz 1080p ustawienia między low a medium. Dlatego molochy celują w gry które będą produkowane przez lata żeby tylko dotrzeć do tych najbogatszych najbardziej wybrednych. Dla reszty zostają indyki bądź czekanie.
  • Odpowiedz
@Runaway28 Trochę jest racji w tym co piszesz, kiedy spojrzy się na ceny podzespołów do topowego grania. Z tymże ja wszystko ogrywam na Xboxie SX. Zresztą jak spojrzałem na gameplay ze Starfielda to dziwię się, że to nie pójdzie na Xboxie 360 z taką grafiką. :-D
Gracze naszego pokolenia zresztą nie mają tyle czasu na grę. Jestem w połowie bg3 (gram przez GeForce Now), a niektórzy na necie już robią 4 przejście
  • Odpowiedz