Wpis z mikrobloga

@CloudSpanner:

Patrząc na takie profile dochodzę do hipotezy, że ludzie urodzeni po 2000 to inny gatunek.


Trudno, żeby było inaczej, skoro to pierwsze pokolenie, które już nie pamięta polskiej biedy i dziadostwa lat 90
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: fabryka klonów. Mimo że jestem obiektywnie brzydszy to nie zamieniłbym się z nimi aparycją. Wyglądają na zapatrzonych w siebie, płytkich gogusiów, nie mających zbyt wiele do zaoferowania pod względem intelektualnym.
  • Odpowiedz
@cinu4 Jak nie jesteś w stanie przez cały okres dorastania aż nieraz do 30-stki poderwać panny i zaruchac, to owszem boli i wpływa na psyche.
Już nie wspominając o braku bliskości.

a ty po prostu uprawiasz #copium w stylu - aaa na co mi 5 milionów, czułbym się pusty, a tak mogę spełniać się pracując 8h dziennie!
  • Odpowiedz
@Kruweczka: Może i 30lat temu tak było, ale od tego czasu wiele się zmieniło. Teraz przyjmuję się, że idealna różnica wieku w związku to 3-5lat, a duża część kobiet nie widzi problemu w spotykaniu się z młodszym facetem. Faceci zawsze woleli młodsze kobiet i pewnie dalej tak pozostanie, ale kobietom nigdy nie chodziło o wiek, tylko to co dany facet może im zaoferować. W świcie w którym niczego im nie brakuje
  • Odpowiedz
@Kruweczka: i tak i nie. Przykład z mojej uczelni - jestem sobie ja lvl 26, któremu #!$%@?ło wziąć się znowu na studia. I jest mnóstwo oskarków świeżo po liceum co na śniadanie zjada mnie wyglądem, szczęką, wzrostem.

Ale z drugiej strony to tacy debile, że słów brak xD W sensie w temacie nauki może ogarniają ale życiowo to debile. Gry, chatgpt i piwo. Koniec.

No i zauważyłem że dziewczyny co też
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: wali z tych zdjęci pustakiem jak od blondi z tipsami XD Każdy jedne z tym samym koprem na głowie.

Ale w sumie czego oczekiwać od 20 latków i tindera. Goście maja ten sam target co brzuchaty 40 latek w porsche - i pewno podobne powodzenia xD

Jesli ktoś czuje się gorszy od tego typów zawodników, szczególnie na podstawie takich zdjęć to zastanówcie się nad sobą xd
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: zastanawia mnie co się podziało, że sporo młodych tak wygląda. Przecież to nie jest kwestia genów, że ich stary tak wyglądał bo nie wyglądał i znam osobiście kilku takich. A też jest sporo młodych, którzy wyglądają "normalnie" Może jakieś żarcie, mleka w proszku czy jaki #!$%@? tak wpłynął na ich wygląd. Istnieje jeszcze szansa, że jakiś mityczny chad jeździł po Polsce i zapładniał wszystko jak leci ( ͡° ͜
  • Odpowiedz