Wpis z mikrobloga

Zapalmy wirtualny znicz dla osób, które naczytały się wykopu i uwierzyły, że warto iść do ZAWODÓWKI, bo FACH W RĘKU.
Czeka ich uzależnienie od nikotyny, alkoholu, narkotyków oraz degenerujące przebywanie z "ludźmi" o IQ poniżej 90.
Dodajmy do tego #!$%@? stawy, kręgosłup i inne schorzenia w wieku 30 lat.

[*]

INB4 "MUJ KOLEGA CHODZIŁ DO ZAWODÓWKI I TERAZ ZARABIA 50 TYSIENCY MJESIENCZNIE WIENC ZAMKNIJ DUPE! RUB KURSY GLAZURNIKA! GLAZURNIK THE BEST SUPER PRACA! KIEDYŚ GLAZURNIK ROBIŁ MI ŁAZIENKE I MUSIAŁEM MU 10 TYSIENCY ZAPŁACIĆ!!!!!!!!"

#takaprawda #justwykopthings #przegryw #szkola #bekazwykopkow ##!$%@?
LajfIsBjutiful - Zapalmy wirtualny znicz dla osób, które naczytały się wykopu i uwier...

źródło: sAviQgh4Cqpmyo46uaZOD9GGnAkEgDgp

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: zawodówka to najgorsza możliwa rzecz i państwo polskie powinno je zlikwidować żeby przypadkiem normalne dzieci sobie życia nie niszczyły nic nie wartym wykształceniem
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nikt nie broni iść po technikum np informatyk/elektromechanika itp. dalej na studia i znam dużo ludzi którzy tak zrobili, takie bezużyteczne technikum to np technik kucharz xD ale nie wiem czy to istnieje jeszcze bo ostatnio chodziłem do szkoly 8lat temu
  • Odpowiedz
@Cancermoon: kucharz to pamiętam, że miał normalną część z kuchniami do gotowania, więc coś tam może robili, ale patrząc na doświadczenie z użytkowaniem wyposażenia to pewnie nie xD no i enjoy praca na kuchni w #!$%@? godzinach na gównoumowie bo pan janusz 20 lat do interesu dokłada xD

Ale chyba jeszcze lepszy jest: TECHNIK HOTELARSTWA xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful no tez głupi zawód, ogólnie u mnie osoby z zawodówki raczej dobrze skończyły, może nie są programistami 15k ale źle nie żyją i nie wyglądają jak ci na zdjęciu xD nawet jak ja chodziłem to nie było nic takiego, jednak chyba żaden z nich nie zajmuje się tym czego ,,uczyli,, w szkole, tak czy inaczej lepiej iść do liceum, później wyjechać na studia do dużego miasta i się bawić trochę tym
  • Odpowiedz