Wpis z mikrobloga

pięknie to rozgrywa okniński z roślikiem na temat nie trenowania do walki przezz ferrarke.. on nie trenował, jeździł po świecie, teraz już będzie trenował, kupujcie ppv na następną gale żeby zobaczyć jak amadi wyrywa serce przeciwnikowi bo teraz już będzie trenował
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza napisze ci tylko tak: 14 lat miałem jakieś 20 lat temu. Kupuje ppv na prawie każda galę, każdej federacji bo to w sumie grosze. Walki w sumie mam w dupie, znaczy oglądamy je z ziomkami lekko wypici ale jak chce obejrzeć dobra bitke to włączam UFC, ksw, gromadę czy inna sportowa federację. Jak chce zobaczyć fajne konfy plus potem wiatraki to wybieram freaki.
Może odpuść sobie fame i zacznij się fascynowac
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Ale ty chyba nie skumałeś ziomek o co chodzi. Jak na 34 lata trochę słabo. To nie jest temat czy oglądać FAME czy UFC. Temat brzmi, że FAME upowszechnia dużo patoli pośród dzieci. Dosłownie dzieci co widać np. na live aferek. Jeżeli masz 34 lata, to jest szansa, że masz dzieciaka i to może nawet 10 letniego. Chciałbyś, żeby on w weekend oglądał jak Murński, Roślik czy inny wyzywają się
  • Odpowiedz
Temat brzmi, że FAME upowszechnia dużo patoli pośród dzieci.


@BombaskaEskadraLotnicza: ty chyba pomyliłeś tematy albo bardzo dziwnie rozumiesz treści pisane xd
Wskaż mi fragment w tym wątku gdzie piszecie o patologii polegającej na wyzywaniu się od #!$%@?. Bo ja tutaj widzę, że się prujecie do ferarki, że farmazoni i nie trenuje.

Chciałbyś, żeby on w weekend oglądał jak Murński, Roślik czy inny wyzywają się od #!$%@?, mówią o gwałtach, pobiciach, solówkach,
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: czyli już nie temat jest o patologii xd tylko twoje wspomnienie o młodych fanach farmazona już ma naprowadzić czytającego, że przecież chodzi ci o promowanie patologii przez fame. nie powiem ciekawy punkt widzenia ale nikt, choć trochę kumający logikę, go nie poprze.
Więc odnosząc się do głownego wątku; jeśli przeszkadza ci, że farmazon farmazoni i nie trenuje to przestań to oglądać i nabijać im fejm i kasę.
A i nim
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: widzisz ja mam 34 lata, potrafię czytać i myśleć logicznie. I nadal lubię kreacje ferarki, murana czy fabijańskiego w show zwanym fame bo od fame mma już w sumie chyba odeszli.
Ty masz 15 lat, myślisz, że jesteś intelektualnie z 100 poziomów wyżej niż 14 latek a potem się okazuje, że nie potrafisz wskazać fragmentu gdzie piszecie o patologii w wykonaniu ludzi z fame. I w sumie to nie dziwne
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: No tak to ja zacząłem od ad presonam. Więc pewnie bez problemu wskażesz mi gdzie tak postąpiłem w tym poście:
https://wykop.pl/wpis/72649229/pieknie-to-rozgrywa-okninski-z-roslikiem-na-temat-#256755835

bo ty w odpowiedzi do tego posta zarzuciłeś mi, że jak na 34 latka to słabo u mnie z czytaniem. Według mnie to jednak ty zacząłeś od rzucania ad personam. Ale wyznajesz ciekawą logikę więc jestem ciekaw co tam wymyślisz.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza:

Trening to część walki. Miałeś #!$%@? w trening to nie skamlaj po przegranej. Poza tym jak ktoś świadomie olewa trening i idzie dać #!$%@?ą walkę, to zwyczajnie idzie po wypłatę i ma #!$%@? w swoich widzów. Ale 14 letni fani Amadiego i tak będą za nim.


no tak, to wcale nie kontynuacja narracji, że farmazon to fartmazon. To przecież rozwinięcie tematu i opisanie jak to farmazon robi dzieci w #!$%@?
  • Odpowiedz