Wpis z mikrobloga

Kiedy mój syn poszedł do szkoły w Józefowie, zaangażowałam się w pracę trójki klasowej i uczestniczyłam w spotkaniach rady rodziców – nie jako przedstawiciel klasy, po prostu jako rodzic – wspomina Agnieszka – Zauważyłam, że nie wszystko funkcjonuje tak jak powinno i w dobrej wierze zwróciłam przewodniczącej na to uwagę. Zakładałam, że wszyscy gramy do jednej bramki – działamy w Radzie Rodziców społecznie i wciąż się uczymy. I wtedy się zaczęło.


Na nowy rok szkolny, mamy dla Was historie uczestniczek naszej Szkoły Inicjatyw Strażniczych, które postanowiły przyjrzeć się funkcjonowaniu rad rodziców: https://siecobywatelska.pl/rady-rodzicow-pod-lupa/

Wołam:


Dobrego wieczoru! Wszyscy, których dotyczy temat szkoły, trzymajcie się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

__
Szkoła Inicjatyw Strażniczych organizowana jest w ramach projektu “Szkoła Inicjatyw Strażniczych – 2 regiony”. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #szkola #rodzice
WatchdogPolska - > Kiedy mój syn poszedł do szkoły w Józefowie, zaangażowałam się w p...

źródło: Rady rodziców pod lupą

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz