Wpis z mikrobloga

#tenis Obejrzałem sobie cały ten trzeci set i najlepszym jego podsuwaniem był ten wolej bekhendowy grany oburącz. Kurde naprawdę nr 1 na świecie jak psycha siada nie jest nawet technicznie w stanie wykonać poprawnego ruchu? Do tego zero prób zmiany tempa, rotacji, głębokości piłek no #!$%@? cokolwiek przez cały set xD. Najlepiej foch pod czapką i zero próby wybicia penko z transu w jakim grała w pewnym momencie. Nie wiem jakie mają wytyczne na temat podpowiadania, ale że Wiktorowski nie zasugerował jej czegokolwiek to są jakieś jaja.
  • 8
@2-aminopirydyna:

Nie wiem jakie mają wytyczne na temat podpowiadania, ale że Wiktorowski nie zasugerował jej czegokolwiek to są jakieś jaja.

W pierwszym secie masz odpowiedz na to pytanie, bo później Iga planu taktycznego nie realizowała. Wiktorowski nie ponosi winy za 3 set, bo Iga go przegrała mentalnie już w pierwszym gemie.
wolej bekhendowy oburącz to specjalność zakładu Mari Szarapowej!


@Madziol127: Marię to mogłem oglądać nawet z takim kaleczeniem ( ʖ̯)

W pierwszym secie masz odpowiedz na to pytani, bo poźniej Iga planu taktycznego nie realizowała


@Madziol127: a to przepraszam bardzo pana kołcza. Jak ona wie lepiej od trenera to niech gra bez jak Kyrgios ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie jest nawet technicznie w stanie wykonać poprawnego ruchu?


@2-aminopirydyna: Wiesz jak to jest, jak się człowiek spina (stres, nerwy, etc.) to wysiada automatyzm, ruchy już nie takie pełne, wyuczone i wkradają się błędy. Co powoduje jeszcze większą nerwówkę i koło się zamyka.
Mi się wydaje, że ona jest spięta jak struna, chowa się pod tą czapką ile razy było pokazane jak chowa się też pod ręcznikiem. Coś tam ewidentnie na
@Madziol127: Całości mi się nie chciało oglądać, więc możesz mieć rację. Z tym że ona jest spięta jak plandeka na żuku to już dawno zauważyłem, tylko po co? Tyle słyszałem od nich o tych technikach oddechowych co to mają redukować stres i napięcie i co to daje przepraszam bardzo? No #!$%@? daje. Już lepiej działa u Novaka #!$%@? rakiety, szukanie wroga na trybunach przez Kyrgiosa albo inne zadymy u Daniiła xD.