Wpis z mikrobloga

#squash
Witam, potrzebuję porady. Ostatnio grywamy ze znajomymi w squsha czysto amatorsko raz w tygodniu. Postanowiłem zakupić swoją własną rakietę, która była przez wielu bardzo polecana- Wilson Hyper Hammer 120. Niestety trzyma mi się ją bardzo niepewnie, przez co siła uderzenia, czy kontrola strasznie osłabia grę.
Po powrocie do klubowego Dunlop Biomimetic PRO GT-X 140, grało mi się znowu normalnie, uderzenia były mocne, a kontrola piłki pewniejsza. Rakieta ta ma też wymienioną owiewkę na Karakal PU Super Grip, a samo trzymanie rakiety jest dużo lepsze.
Czy wymiana owiewki może wpłynąć na poprawę gry, by wpłynęło to na tą zbliżoną na Dunlopie, czy coś innego może wpływać na taką drastyczną zmianę gry?
  • 5
  • Odpowiedz
@BarryMarry: Hyper Hammer to taki młotek trochę jest, chwilę nią grałem i dla mnie niegrywalna, ale też jestem bardziej początkującym graczem. Sama owijka ma bardzo duży wpływ na grę, jak już jest zużyta to musisz mocniej trzymać rakietę i jest ryzyko, że po prostu wyleci. Nowa owijka klei się do ręki przez co chwyt jest pewniejszy. Owijka z karakala jest ogólnie polecana i w sumie ja nie narzekałem, właśnie karakal pu
  • Odpowiedz
@BarryMarry: ja gram Dunlop Aerogel 4D Ultimate, kupiłem nowa na vinted za 200, wymieniłem naciąg i sobie chwalę, ale też wielkiego porównania nie mam. HyperHammerem grało mi się źle, ale też grałem nim chwilę, jednak czuć mocno ten balans na główkę i jak ta rakieta trochę ciągnie po uderzeniu. Dobrą opcją jest wypróbowanie kilku rakiet w klubie lub kupno używanych, które zawsze można odsprzedać i może wyjść porównywalnie z wypożyczeniem w
  • Odpowiedz