Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki,
czy kupowanie #perfumy przez perfumehub jest na pewno legitne? znalazłem tam ofertę perfum które mnie interesują za 500-600 zł, gdzie w Douglasie czy Sephorze chodzą po 800-900 (a w notino już za 500-600). Pytanie więc czy jeżeli kupię przez perfumehub (swoją drogą są tam też oferty z allegro) mam pewność że nie będą to żadne #!$%@?? O notino naczytałem się różnych opinii i już sam nie wiem. ktoś coś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta
  • 7
@El_On: może napisz, jaki to sklep/strona, może ktoś potwierdzi opinię. PH działa bardzo dobrze, a w razie problemów dość szybko aktualizuje rating, ale wiadomo, że nigdy nie można mieć 100% pewności
@El_On: szanse na podróbkę są minimalne choć był przynajmniej jeden przypadek że nie zweryfikowali zwrotu i sprzedali komuś innemu podróbkę choć w tej chwili nie znajdę źródła tej informacji niestety. Ale jak kupujesz nowe to nie powinieneś się obawiać
@Json_: ja tylko miałem wątpliwości co do Amouage z ostatniej promocji na notino, ale jeden koleżka z perfuforum rozwiał moje obawy. Na fejura Amouage nadziałem się na allegro ale sprzedawca nie byl listowany na PH.
Tu na wykopie ktoś miał problem z rozpakowany megamare albo jakimś nasomatto z notino.
Dziękuję mireczki za odpowiedź.
Chodzi mi o refill Armani Code Parfum (jakoś tak mam sentyment do niego). Na notino chodzi po 500 zł, na PH jest link do bangerhead i 3 odnośniki do allegro. Znalazłem go też na notino no i zastanawiam się czy kupno z notino będzie legitne czy jednak kupić z innego źródła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)