Wpis z mikrobloga

Wpadłem w grową depresję. Żadna gra mnie nie cieszy, ostatnie tytuły które naprawdę mnie wciągnęły na długie godziny to RDR2 i Cyberpunk. Szukam czegoś w czym jest dużo dłubania, odkrywania, znajdziek, eksploracji, a jednocześnie czegoś gdzie fabuła nie jest tylko tłem. Bardzo bym prosil o polecenie jakiejś godnej gierki, bo jeszcze wpadnę w szaleństwo i sprzedam kąkuter. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #pcmasterrace
  • 76
@lecoffe: Ja teraz wziąłem się za kingdom come deliverance. Rozbudowana, z fabułą, ciekawy system walki, jak tylko komuś pasują średniowieczne klimaty, to myślę że świetny tytuł.
Tylko ENDERAL na Steamie, najlepsza gra RPG w historii. Ale musisz miec Skajrima, bo to nakladka :) Nie pytaj, nie zastanawiaj sie, tylko zainstaluj i graj, pozniej mi podziekujesz :)
@lecoffe ja przez rdr2 nie przeszedłem wiedźmina XD grałem w niego po trochę, przeszedłem red deada, odpaliłem wiedźmina i mnie bolało jak nic a ta gra jest xd bieganie od ? do ? I koniec
@lecoffe: nie sprzedawaj kąkutera, ale wykorzystaj czas i brak rozpraszacza w postaci gier na inne hobby i/lub własny rozwój. Rok się męczyłem w takim limbo, że więcej czasu szukałem gry do pogrania niż faktycznie w cokolwiek grałem, a i tak mi nic nie siadało, więc postanowiłem dać sobie odpocząć jakiś czas, zająłem się innymi sprawami, ponadrabiałem książkowe zaległości, poszedłem na siłkę, a niedawno wróciłem do lekkiego wieczornego granka i gry mi