Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #kobiety

Za nic w świecie nie chciałbym takiej dziewczyny, nawet gdybym był mega przystojniakiem, w dodatku bardzo bogatym obcokrajowcem (wszak Polacy dla niej odpadają). Dla mnie to wydmuszka. Jakieś tam wysportowane ciało, za którym moja męska intuicja podpowiada, że kryje się pustka, jałowość, zero uczuć. Wolałbym sto razy bardziej niezbyt urodziwą dziewczynę, z niedoskonałościami, ale prawdziwego człowieka, naturalnego, z emocjami. Mając do wyboru dziewczynę narcyza i samotność, bez wątpienia wybrałbym samotność.

Dla świata może jestem przegrywem bo nie jestem przystojniakiem i nie mam dużo pieniędzy. Ale godności człowieka nie zatraciłem. Nie zatraciłem także ludzkich uczuć. I w tym zakresie czuję się wygrany, choć dla świata i pewnie też dla Was jestem przegrany, oceniając według kryteriów tego świata.
Kopytnik_1 - #tinder #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przwgryw #ko...

źródło: Screenshot_20230905-122629~2

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
Po pierwsze to taguj poprawnie #przegryw
Po drugie to ona Ciebie raczej też nie chce więc reszta twojego wywodu bez znaczenia.
Po trzecie to daj jej żyć jak chce. Życia nie starczy na walke z każdym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: takie dupy to są zabawki do ruchania, a nie materiał na dziewczynę lub żonę. Myślisz że one mają taki przebieg z własnej woli? Nie, facet który im się podoba się taką trochę pobawi i idzie ruchać kolejną. Zwykle kończą z byle kim po 30 z dzieckiem z wpadki albo dwoma
  • Odpowiedz
@N331 chyba za malo jestes w temacie takie jak ona za pare lat placza na tiktokach jakie to one sa samotne gdzie sa faceci :))) bo to ze jest ladna to tylko znaczy ze faceci jakich ona szuka maja ja tylko za obiekt sedualny wydymac i nara a nie zeby sie z nia w cos powaznego #!$%@? jak yo skrzywione psychiczne ze szok
  • Odpowiedz
Wolałbym sto razy bardziej niezbyt urodziwą dziewczynę, z niedoskonałościami, ale prawdziwego człowieka, naturalnego, z emocjami. Mając do wyboru dziewczynę narcyza i samotność, bez wątpienia wybrałbym samotność.


@Kopytnik_1: Powiedział przegryw (sam tak się określasz) który w tym wyścigu nawet nie bierze udziału. To jest dokładnie tak samo jakbyś powiedział, że nie chcesz pracy prezesa banku z pensją w wysokości 16k na godzinę (kilka baniek rocznie), bo ta praca jest nieetyczna i Ty
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: @Nowystaryziel @takitamtam Fajny cope chłopaki sobie tam robicie. Jak ładna to musi być głupia. Tak samo jak napakowany gość musi być głupi. Po prostu rekompensujecie sobie kompleksy tym, że "skoro ma to to pewnie nie ma tego".
Wyguglujcie sobie Compensatory Stereotype.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: No a nie jest? To, że pójdziesz wyruchać d z i w k ę znaczy, że już nie jesteś singlem? Zresztą ja tu nie widzę lizania tylko zbliżenie ust, może jakiś delikatny buziak
  • Odpowiedz
haha, w jakiej bańce wy zyjcie? Laska otacza się gronem zanajomych, ma kolesi na psryknięcie palcem, codziennie na IG pisze do niej tłum chłopów, a wy myślicie że po 30 będzie samotna, bo teraz wybrzydza i ma za wysokie wymagania? Ona jest wygrywem życiowym ma koleżaneczki, kolegów, ciagle ma okazje do poznawania nowych osób. Nawet jakby była głupia jak but i miała żyć na minimalu 3k na rękę to tak się nie
  • Odpowiedz
Wykopki dalej się nie nauczyły, że wrzucanie kontrowersyjnych postów na IG to sposób na zwiększanie zasięgów. Gdyby nie ten post to 99% z Was nie miałby o niej pojęcia a tak cyk i za darmo followersi lecą. Polecam przejrzeć profil to zobaczycie, że co któryś post to reklama jakiegoś produktu.
  • Odpowiedz
Wolałbym sto razy bardziej niezbyt urodziwą dziewczynę, z niedoskonałościami, ale prawdziwego człowieka, naturalnego, z emocjami.


@Kopytnik_1: myślisz, że te mniej urodziwe są mniej walnięte? Możesz się bardzo przejechać na takim podejściu
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Życie i to co ludzie robią/piszą na social media to dwa osobne światy.
To co w niej zniechęca to nie sama treść, tylko fakt, że się angażuje w taką czczą, stereotypową paplaninę zblazowanej laski na socialach.

Tylko gdzie jesteś w tym ty, jeśli się przejmujesz tymi bredniami i trollowaniem? :D
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn:

taką singielką to i ja mógłbym zostać xD tak, to ona się liże z jakimś typem i twierdzi, że jest singielką

To, że laska się liże z jakimś typem nie oznacza, że nie jest singielką. Obecnie dziewczyny potrafią chcieć zrobić blow job lub wpiąć dupę żeby sobie podbić ego
  • Odpowiedz