Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #typowyrozowypasek #zwiazki #zalesie
Właśnie różowa mi wysłala zdjęcie, jak moim seatem leonem wjechała w słupek na parkingu.

Nie muszę nikomu tłumaczyć jak będzie wyglądał scenariusz dzisiejszego dnia.

Baby są takie żałosne.

Dam znać jutro, czy oblodziła bez pytania, proszenia, itp.

Z własnej inicjatywa nagle pomyślała:

"ale mam ochotę zrobić ci loda jak oglądasz 3 odcinek 2 sezonu tego super serialu na netflixie"

To właśnie powie jej mózgu.
  • 62
  • Odpowiedz
@kodecss: Zamiast się nabijać może z nią pogadaj. Ja bym nie chciał by moja dziewczyna przepraszała mnie w taki sposób, sex to zabawa dla dwojga a nie kara albo sposób na zadośćuczynienie.
  • Odpowiedz
@kodecss: napisałbym, zebys znalazł normalna dziewczyne, ktora sie tak nie zachowuje, ale w sumie skoro jestes mizoginem myslacym, ze kazdy jest #!$%@? bo ma takie a nie inne genitalia, zamiast wpaść na pomysł, zę takie wnioskowanie jest debilne, to... pasujecie do siebie
  • Odpowiedz
@kodecss: ja mojej rozbiłem samochód. A właściwie jakaś pokemonowa pipa wjechała na czerwonym i nie samochód mojej miał jakieś pipowate hamulce. "Więcej moim samochodem nie pojedziesz". No lol.
Powiedziałem, że jak nie zacznie myśleć logicznie to wspólnej przyszłości nie widzę, bo nie mam wpływu na to, że ktoś na skrzyżowanie wbije na czerwonym. Ubezpieczalnia przynajmniej jej samochód odświeżyła :P
Samochód to tylko rzecz. Nie ma się o co spinać. Jak się
  • Odpowiedz
@kodecss: po co jesteś z babą, którą pogardzasz? Chyba tylko dla seksu xD w takim razie już wiadomo, czemu baba traktuje w tym związku seks jako walutę, bo to dla ciebie główna wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Hejkapi: myślę że stać ją sama na samochód więc nie musi nikomu nic obciągać i się szmacic, a to widzie że wywołuje ogólny ból siedzenia u niektórych Panów :D
  • Odpowiedz