Wpis z mikrobloga

Już dawno temu widziałem wypowiedź prezesa T2, że za kolejne #gta policzą sobie więcej... Jeżeli to prawda (a mam nadzieję, że to tylko kłamliwa plotka) to jestem przekonany, że gra sprzeda się świetnie, wielu graczy stanie w obronie tej ceny a inni wydawcy w rok zaczną eksperymentować z nowym standardem cenowym.

#gry
Sunkrest - Już dawno temu widziałem wypowiedź prezesa T2, że za kolejne #GTA policzą ...

źródło: Screenshot_2023-09-06-11-34-39-065_com.twitter.android

Pobierz
  • 9
Już dawno temu widziałem wypowiedź prezesa T2, że za kolejne #gta policzą sobie więcej.


@Sunkrest: Wiadomo, że policzą sobie więcej. Ogólnie ceny gier są obecnie z księżyca, jeśli nowa Fifa przepraszam EA24 kosztuje 260 zł na jedyną słuszną platformę PC to wiadomo, że GTA nowe na które ludzie czekają od co najmniej 5 lat będzie drogie. Chociaż mam nadzieję, że to 150 dolców to cena edycji kolekcjonerskiej jeśli już, bo jak
jak dla mnie może kosztować i $1000, to jest pierwsze GTA od czasu Vice City na które w ogóle nie czekam z uwagi na naplucie w twarz ludziom gównianym remasterem klasycznej trylogii, dziesiątki reedycji V, #!$%@? GTA Online, odejścia kluczowych osób i plotki nt. stanu developmentu.


@BennyLava: To też jest akurat prawda, im się to może odbić dość dużą czkawką bo poza ludźmi którzy walą sobie konia do online i tego