Wpis z mikrobloga

Ta sytuacja z tymi 2 bańkami na minusie na koncie jest o tyle niepokojąca, że gdyby komukolwiek stało się coś podobnego ale w mniejszej kwocie - 20, 30 tysięcy złotych, to sprawa nie stałaby się medialna i już tego tak łatwo by nie rozwiązał...

#mbank #afera #przemyslenia
Julek85 - Ta sytuacja z tymi 2 bańkami na minusie na koncie jest o tyle niepokojąca, ...

źródło: memebank

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Julek85: mi sie stalo cos podobnego pare lat temu, ale nie byla to do konca wina mbanku - US wyslal do mbanku info ze nie zaplacilem podatku
a ze zarabialem dosc sporo to i podatek to bylo ponad 100k
nie mialem tylu PLN wiec mbank przewalutowal po swoim wiesniackim kursie moje euro
oczywiscie wszystko w piatek popoludniu wiec nigdzie nie moglem sie juz dodzwonic
wieczor w nerwach, weekend w nerwach
w
  • Odpowiedz
@piratestorm: zaczną. Sam mam tam konto oszczędnościowe, planuje przenieść je gdzie indziej. Oczywiście,
z innych powodów niż ta historia. Ale jak na infolinii mnie spytają dlaczego, to chętnie odpowiem, że uciekam zanim mnie zadłużą. :)
  • Odpowiedz
@piratestorm: ja osobiście mam hipotekę i 3 konta w Mbanku i przez wiele lat nie miałem żadnych problemów dlatego dupy nie ruszam. (Chyba że mi dołożą milion do hipoteki ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz