Wpis z mikrobloga

@Umcia_Umcia: chłop prawej ma może 3? z tych rzeczy. Nie szukajcie usprawiedliwień. Chłop po prawej pewnie też ma kompleksy i też można zrobić mu tak niekorzystne zdjęcie że wyjdzie jak ten po lewej.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: Kiedyś tak z dupy chciałem pożartować z laską z pracy, nawet bez jakiś intencji, rzuciła hasło "plajer", zatkało mnie i potem miałem ją w dupie. Teraz słyszę głupie baby marudzące, że faceci nie chcą ich zagadywać a co chwilę słyszę " bo faceci to pua, ons (czy inny onr) a same tylko takich wybierają. #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@Bananek2: Nie zależało mi na niej. Kłopot w tym, że twoja przepowiednia się sprawdziła, jako kawaler, stulejarze z pracy pilnowali mnie, żebym nie rozmawiał bez przyzwoitki z "niewinnymi babami" mającymi faceta, szczegół w tym, że przy innych ich nie pilnowali a tam istny "kur*i dołek" był. Taka stulejarska hipokryzja. Stulejarze wpierdzielają się "w obronie kobiet" które mają ich w dopie i nie potrzebują tej ochrony, przy okazji niszcząc swoich braci niebieskich.
  • Odpowiedz
@trzeciarzesza: Robiąc "coś" po 3 latach pracy doszedłem do bramy zakładu (musiałem się zwolnić), właśnie przez stulejarzy, którzy nasłuchali się od głupich różowych o ruchaczach "pua" i innych takich "złych". Ja jak uzbieram pieniążki kupie sobie żonę na jakimś azjatyckim targu matrymonialnym, choćby dlatego, że nie będzie to p0lka.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: te rzeczy nie zrobią z ciebie chada, ale z pewnością będziesz bardziej atrakcyjny. Ten typ po prawej wygląda jakby dbał o dietę i wygląd, ciekawe jakby wyglądał, w #!$%@? ciuchach i z +20 kg nadwagi, wątpię, że równie atrakcyjnie co na zdjęciu. Dodaj do tego brak sławy, pracy i hajsu i z atrakcyjnego gościa masz przegrywa.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia żeby stać się facetem z obrazka to każdy by musiał się pociąć u chirurga, poćwiczyć. Te wszystkie zalecenia to ogólnie są, żeby poprawić się jako istota społeczna , na pewno będzie wtedy lepiej. Chyba , że wy chcecie od tak stać się bogiem seksu no to powodzenia.
  • Odpowiedz
Ja jak uzbieram pieniążki kupie sobie żonę na jakimś azjatyckim targu matrymonialnym, choćby dlatego, że nie będzie to p0lka.


@wojtek-m: Jak myślisz że to zależy od narodowości to się #!$%@? chyba zdziwisz
  • Odpowiedz
@wojtek-m: co ja napisałem "nie życzę" xD miałem na myśli, że nie przewiduję, ale życzę jak najlepiej.

nasłuchali się od głupich różowych o ruchaczach "pua"


Co to za miasto? Bo nigdy nie spotkałem się by ktokolwiek kiedykolwiek wspomniał cokolwiek o "pua" w prawdziwym świecie poza internetem, jeszcze z hasłem "plajer" to już w ogóle, to w Polsce było?
  • Odpowiedz