Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #kodeina witam mam pytanie, chce wziasc po raz pierwszy kodeine i zastanawiam sie czy lepiej w syropie czy tabletkach to bedzie moj pierwszy raz nie znam sie dlatego pytam? jesli ktos moze mi wytlumaczyc czy lepiej w syropie to ile tego wypic, jesli chodzi o tabletki to ile mam ich zjesc przypominam ze to moj pierszy raz wiec nie chce skonczyc w szpitalu a ciekawi mnie faza bylbym wdzieczny za odpowiedz kogos kto testowal a nie jakiegos randowa co bierze to na kaszel albo 3 razy w zyciu
  • 19
  • Odpowiedz
@gawas: chyba już wziąłeś coś, co w dodatku powoduje gastro, bo nie dość że strumień świadomości, to zeżarłeś znaki diakrytyczne i większość interpunkcji. Może odpuść sobie kodeinę? ????
  • Odpowiedz
@gawas 32 tabletki thio walilem na pierwszy raz, popite colą zero zawsze i przedtem jakaś tabletke antyhistaminowa wez, ale ogólnie nie polecam bo opio niszczy i ja się #!$%@? i juz teraz poszedlem w tramadol bo kodeina nie dziala
  • Odpowiedz
  • 0
interpunkcji


@Kj5s6f2dk7s54o: nie chciało mi się pisać znaków diakrytycznych i interpunkcji, ale jeśli ci to przeszkadza to się poprawie więc teraz możesz mi powiedzieć czy lepiej syrop czy tabletki?
  • Odpowiedz
  • 0
@drogba90: słyszałem żeby na sam początek wziąć 3,4 żeby zobaczyć czy się nie ma uczulenia, a kolejnego dnia wziąć te 20 tak? czy #!$%@?ć to i syrop wypić?
  • Odpowiedz