Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xiv7: W latach jak jeszcze byłem młody i było w Polsce Tesco konsumowało się to ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak dla mnie to taki Harnaś tyle że zawsze ciepły i na dolnej półce.
  • Odpowiedz
  • 19
@xiv7 pamiętam czasy jak to piwo było po 80gr, jak by człowiek wsypał sobie do mordy kreta i zalał ciepłą wodą to było by pewnie to samo XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 25
Nie może w sumie też zapomnieć o jego najważniejszym konkurencie - kiedy ludzie się złożyli na 20zł i można było kupić dumnie karton 16 Vipów
xiv7 - Nie może w sumie też zapomnieć o jego najważniejszym konkurencie - kiedy ludzi...

źródło: xmas2013

Pobierz
  • Odpowiedz
@xiv7 przyjemność pić nie powinno się łączyć w jednym zdaniu z tym piwem. Raz kiedyś kupiliśmy dla testów jedna puszkę (chyba po 99 groszy było). Każdy spróbował i uznał że "średnie", uznaliśmy że użyjemy go do marynaty do mięska na grilla. Efekt był taki że mięso było niejadalne jeśli chodzi o smak. Ogólnie nie wiem jakim cudem to przez tak długi czas było w sprzedaży bo na pewno do celów spożywczych się
  • Odpowiedz
@xiv7 piłem na studiach, bo miałem tesco 24/7 blisko akademika. Do tego keczup za 0.99 zł, zapiekanka mrożona taka mała za 0.79 zł i żyłeś jak król.
  • Odpowiedz