Wpis z mikrobloga

@epicentrum_chaosu poruszając się w zasadzie w obrębie tylko dwóch, trzech sąsiadujących osiedli nie czuję tych korków. Po dwóch latach wciąż mi się podoba. Ale dzisiejszy poranek to jakaś porażka z zapachem w powietrzu.

Tak z ciekawości, gdzie będzie lepiej niż w Gdańsku? Proszę nie pisz, że wszędzie.
@kartofel: Gdańsk ma tak #!$%@?ą sytuację, że rozwijać się może tylko na południe i zachód ale tam są te #!$%@? Szadółki które uniemożliwiają życie w okolicy. Nie przeszkadza to deweloperom w budowie i nazywaniu osiedli typu "Lawendowe wzgórze", "wiśniowa aleja", "osiedle szumilas" gdzie zawiewa kwasem z wysypiska xD

Nie wiem jakiasto zamierza z tego wybrnąć - likwidując ROD i dogeszczajac zabudowę w niecuchnacej części miasta? Bo wysypisko się nigdzie nie wybiera
@kartofel: jeszcze bylem sprawdzic czy to faktycznie szaniec smierdzi i tam nic oprocz ropy nie czuc. Jakas tania zagrywka miasta zeby zatuszowac nieudolnosc miasta i sluzb.
@PfefferWerfer:

Nie wiem jakiasto zamierza z tego wybrnąć

Pewnie jak do tej pory. Ignorując temat i wydając kolejne pozwolenia na budowę, dla deweloperów z dużą wyobraźnią tworzących kolejne piękne nazwy osiedli.

dogeszczajac zabudowę w niecuchnacej części miasta?

To dużo miejsca nie zostało, bo śmierdzi (z różnych źródeł) na Jasieniu, Morenie, Chełmie, Ujeścisku, Suchaninie, Nowym Porcie i Letnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czasem w śródmieściu i we