Wpis z mikrobloga

Serwus :-)
Co aktualnie polecacie ze sprzętów Full'a z silnikiem Boscha które modele aktualnie mają najlepszy stosunek ceny = jakości? Cube, LAPIERRE, GHOST, Focus? A może coś innego? Przeznaczenie do jazdy po górach, ścieżkach.Jest tego całkiem sporo na rynku... Wpadł mi w oko model Focus Sam 2 6.8 czy to dobra oferta względem bebechów czy wy również zgadzacie się z tym ?
Dzięki za sugestie( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerelektryczny #ebike #rower
  • 12
@vwolfi: jw, to co jest na promce, bo z normalnymi cenami to odlecieli wszyscy. Ale nie sugeruj się tym, że "ma silnik Boscha", bo możesz dostać starszy system i jest troche mniej rozwojowy (za to łatwiej odblokować). Nowy najłatwiej poznać po baterii 750wh i manetce lub kontrolerze w ramie.

Co do Focusów - mam Thron2 (130mm skoku) i jedyna wada to łożyska sterów - jakiś geniusz wstawił plastikowe miski i pęka
via Android
  • 0
@ujdzie nowszy system Boscha masz na myśli ten który obecnie wyszedł, zamiast Ekranu Purion jest kontroler który wyświetla kolorami tryb wspomagania? No i najważniejsze zapomniałem dodać było by zacnie zmieścić się w 20k.. ???? Napewno chciałbym Boscha CX4 który ma 85Nm
@vwolfi: tak, Bosch Smart z 2022. Purionami się nie sugeruj, bo już wszedł jakiś, który jest zintegrowanym wyświetlaczem z manetką (Purion 200).

Co do 20k to nie wiem, powinny być jakieś Focusy dostępne, ale nie kojarzę modeli. Chyba w tej kwocie dostaniesz Orbeę Rise z 2022 (2023 ma poprawiony silnik, który się nie tłucze na wertepach i inne prowadzenie kabli, ale jest droższa).
via Android
  • 0
@ujdzie orientujesz się jak z gwarancją silnika Bosch? Jest 2 letnia gwarancja czy 5 letnia? W jednym sklepie rowerowym gość mi mówił że bosch daje do 5 lat gwarancji na silnik. Powiem Ci że cenowo względem bebechów, najkorzystniej wypada ten Focus Jam 2 jeździłem takim ostatnio - bardzo przyzwoity sprzęcik - fajnie ze na foxie już jest i lepszy ma osprzęt. Na plus również Wyświetlacz kiox 300 w którym można odpalić nawigację