Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: około 10 lat temu pamiętam już były konkretne afery odnośnie SFD, wtedy sprzedawali białka sojowe jako serwatkę czy tam izolaty, mi by przez myśl nie przeszło, żeby cokolwiek od nich kupić
z fartem
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Ja po ich białku kilka lat temu (chyba 4 lata temu) nabawiłem się po ich białku jakiegoś #!$%@? uczulenia. Na bicepsach bąble jakby mnie coś ugryzło, połowa ręki czerwona, ból jak #!$%@? do tego stopnia, że przez dwa lata jak nie więcej próbowałem kamuflować to #!$%@? na moich rękach. Lato, upał jak #!$%@?, lało się ze mnie a ja w długich rękawach, żeby nikt tego nie widział, bo czułem się
  • Odpowiedz
ale miałeś stwierdzone, że to po tym białku, tak?


@kupidyn_ciemnooki: Tak i do dzisiaj żałuje, że nie zachowałem opakowania / numeru partii, bo bym ich posądził za #!$%@? zdrowia.

miałeś uczulenie też w zimie, czy tylko jak wyszedłeś na słońce, to po nim wychodziła pokrzywka?


@kupidyn_ciemnooki: To gówno nie schodziło przez cały okrągły rok. Ogólnie objawy zaczęły ustępować jak się kapnąłem, że jedyną rzeczą jaką zmieniłem w diecie, to to
  • Odpowiedz