Wpis z mikrobloga

Szukam fotela do komputera. Nie chcę jakiegoś gamingowego tylko wygodnego, spędzam na nim kilka godzin dziennie. Do tej pory miałem Evolve Pro, ale twardy był, dokładałem poduszki i kółko się oderwało niedawno. Zależy mi na wygodzie a nie na wyglądzie. Na czym siedzicie na co dzień?
#komputery #fotel #fotelbiurowy
kidi1 - Szukam fotela do komputera. Nie chcę jakiegoś gamingowego tylko wygodnego, sp...

źródło: bbbbbbbbbbbbbbb

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kidi1: znajdź sobie fotel ergonomiczny

Najwygodniejszy do wielogodzinnej pracy na jakim siedziałem był Herman Miller Embody, ale cena zwala z nóg (chyba że kupisz z drugiej ręki). Inaczej, prawie każdy fotel ergonomiczny będzie lepszy niż przeciętny fotel gejmingowy wyglądający jak fotel kubełkowy w samochodzie (co jest zajebistą ironią bo te są niewygodne xD)

Najtaniej żeby dupa nie odpadła, to Markus że tak powiem klasycznie - ale ten ma swoje wady (brak
  • Odpowiedz
Zależy mi na wygodzie a nie na wyglądzie.


@kidi1: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Jaki masz budżet? Jeżeli nieograniczony to na początek możesz przymierzyć np.:
- Kinnarps Plus 6784 z zagłówkiem N78 (z regulacją w pełnych 3 płaszczyznach i blokadą), mechanizmem FreeFloat (z regulacją głębokości siedziska), siedziskiem tapicerowanym, oparciem tapicerowanym wysokim (z regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym (z regulacją
  • Odpowiedz
@kidi1: Sam siedzę na Kinnarpsie Plus z zagłówkiem. Na olx albo allegro kupisz używane w dobrej cenie. Powyżej ktoś opisał Kinnarpsy. Według mnie i wielu osób to jedne z najlepszych foteli. Poczytaj na kinnarps.pl
  • Odpowiedz