Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia Nie wiem czy ja jestem jakaś ograniczona umysłowo, ale przecież ta Kinga na ślubie wyglądała ładnie. Ponadto no kurde chyba spełnia standardy - wysoka, szczupła, blondynka... Rozumiem, że ma aparat, ale to chyba oznaka inwestowania w siebie ... To ja już nie wiem, czego Ci faceci oczekują. Jeżeli jakiś obiektywny facet jest mi w stanie napisać dlaczego ona według niego nie spodobała się temu farmaceucie, to będę wdzięczna (oczywiście rozumiem, że może mieć indywidualne, zupełnie inne preferencje, no ale o tym nie było ani słowa). Miłego dnia dla Was :)
  • 19
  • Odpowiedz
@ART_31ja: Nie oglądałem odcinka, nie wiem kim jest Kinga, nawet nie chce mi się szukać. Jest coś takiego jak jakieś wyobrażenie chłopaka/dziewczyny jak ma się lat 15, żony/męża jak ma się lat 25, kochanka/kochanki jak ma się lat 40+ i tak dalej. Sam wiem, że na przykład typ Barbie, blond włosy, krótkie mini, bimbały Pameli mnie nie kupuje. Wolę cyganeczki Zosie, ciemne, szczupłe, nawet małe B mnie nie bolałoby. Dlaczego to
  • Odpowiedz
@ART_31ja: Bo dżolero myślał, że mu znajdą czikitę 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poważnie to atrakcyjność jest właśnie subiektywna i pomimo tego, że ktoś może pasować do powszechnie uznanych kanonów piękna to wcale nie oznacza, że musza one być zgodne z tym co lubi dana osoba. Ewidentnie mu wyglądem nie pasuje i o ile nie będzie tu „smaku nabytego” to zrobi się problem, bo charakter możesz
  • Odpowiedz
@ART_31ja: gość co ma diastemę między wszystkimi zębami i jest o wyglądzie wiejskiego przygłupa. Nawet bał się na nią spojrzeć, oglądał swoje buty, więc lepiej niech on już nikogo nie ocenia. Ta dziewczyna jest ok, tak obiektywnie to on do niej bardziej nie pasuje, niż ona do niego. Kolejny erdol bawidamek. On szukał może dziuni, ale poszedł do programu, gdzie oferują szansę na rodzinę i żonę, a nie dymanie w kiblu....
  • Odpowiedz
@galicjanin: ani Aga i Wojo, ani Anita z Adim to nie są związki, które poszły bez problemów i cały czas działają kolorowo do wyrzygania, co potwierdza istnienie tajemniczego *CZEGOŚ* co łączy ludzi i żaden kształt twarzy, ani tyłka, tego nie zapewnia.
  • Odpowiedz
Jeżeli jakiś obiektywny facet jest mi w stanie napisać dlaczego ona według niego nie spodobała się farmaceucie


@ART_31ja Nie spodobała mu się, bo nie jest atrakcyjna. I nie chodzi tutaj o aparat na zęby tylko ogólną aparycję (nie będę tutaj punktował poszczególnych rzeczy, bo nie o to chodzi).

Inna sprawa, że jeżeli wygląd ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie to nie pakujesz się do takiego programu, bo szansa, że trafi Ci się bardzo
  • Odpowiedz
Widać coś z nim jest nie tak skoro w prawdziwym życiu nie znalazł żony.


@yo_hej: to o niej to samo można powiedzieć, przecież z wyglądu nic jej nie brakuje prawda?
  • Odpowiedz
@ART_31ja też nie rozumiem tego rozczarowania, przecież w poprzednich edycjach byłby laski pokroju jamnikary, mongolicy czy madki. Kinga jest lewel wyżej przynajmniej.
  • Odpowiedz