Wpis z mikrobloga

typ co żebra bliki na jedzenie nie będzie korzystał z jadłodajni, bo on nie będzie wspierał panów w sukienkach xDDD
No z jednej strony to nawet zabawne, ale z drugiej to jednak jakaś taka agresja mnie wzbiera jak ktoś żeruje na emocjach ludzkich, gra na litość, współczucie w celu wyłudzenia paru złotych, cieszę się jedynie, że daleko mam do tego miasta to przynajmniej kolejnych problemów sobie nie narobię.
z fartem
  • 50
  • Odpowiedz
@Hissis: Jakby chciał, to by w Tarnowie w pół dnia znalazł robotę. Na jego miejscu bym #!$%@?ł od knajpy do knajpy i oferował pomoc nawet w posprzątaniu (tu nie trzeba mieć książeczki), no ale #!$%@? widocznie jest tak lewy, że mu się nawet tego nie chce ogarnąć. Co chwilę pisze że jest głodny, za posprzątanie w knajpie albo wokół jakiegoś ogródka, na bank by obiad dostał, ale mu się nie chce,
  • Odpowiedz
  • 1
@login_cwiczebny: no może po prostu urażony się poczuł Twoimi logicznymi i racjonalnymi propozycjami które nie przypadły mu do gustu, no ja nie wiem naprawdę, ciężko mi to jakoś rozumem ogarnąć, a ja mam tak, że jak czegoś nie rozumiem to się denerwować zaczynam

@Noicozezebowniemam: Właśnie ja mordo w ogóle nie wiem tak szczerze mówiąc, czy on myśli, na te chwilę bardziej skłaniałbym się żeby przecząco odpowiedzieć na takie pytanie
z
  • Odpowiedz
@Hissis: Biedactwo głodne jest.

W Tarnowie działa kolejna jadłodzielnia. Lodówka, w której można zostawiać nadmiar jedzenia, stanęła przy wejściu do Domu Katechetycznego przy bazylice katedralnej w Tarnowie.

To już drugi tego typu punkt w Tarnowie. Podobna lodówka od kilku lat funkcjonuje w Centrum Handlowym „Bazar” przy ul. Hodowlanej.
  • Odpowiedz
@telemach20: nie wiem skąd takie dobre zdanie masz o tarnowskim rynku pracy, brat wrócił po 15 latach z Anglii i jedyne co załapał to jakąś gównorobotę przez agencję. Tarnów to umieralnia dla dziadków, reszta już dawno wyjechała do Krakowa. Co do samego typa to widać że ma coś z głową po tym jak konstruuje zdania, też go nie będą chcieli do roboty gdzie jest kontakt z klientem.
  • Odpowiedz