Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jaką rzadkością teraz jest szczupła, zgrabna dziewczyna? Zdecydowana większość Polek ma nadwagę, nie dba o siebie, ma wystający brzuch i boczki.

Wystarczy, że dziewczyna jest zgrabna i już zwraca na siebie uwagę czy to w sklepie czy to na mieście. #zalesie #p0lka #takaprawda
  • 41
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Teraz jeszcze odrobinę się poprawiło, ale chyba jest to efekt masowego odchudzania na lato. Młode masowo na fastfoody chodzą i tak na Tinderze kogoś znajdą a potem akcje typu "body positive" (nawet na wykopie), żeby laski deprechy nie miały, zamiast zmotywować do ruchu czy prawidłowego odżywiania.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Ukraina to już poza zasięgiem w tej kwestii, ale na wschodzie polski nadal są piękne kobiety
Mieszkam w zachodniej Polsce, ale jak byłem na skrajnym wschodzie pierwszy raz to byłem w szoku.
  • Odpowiedz
@BornToDie69 ogólnie nadwaga to spory problem u obu płci, jednak w polsce bardziej dotyczy on mężczyzn

Nadmierną masę ciała w Polsce ma 65,7 proc. mężczyzn i 45,9 proc. kobiet. Otyłość występuje u 15,4 proc. mężczyzn i 15,2 proc. kobiet, otyłość olbrzymia (BMI 40,0 lub więcej) u 0,5 proc. mężczyzn i 0,4 proc. kobiet. To wyniki badań realizowanych przez IŻŻ/NIZP-PZH w ramach współpracy z EFSA, przeprowadzonych w latach 2019-2020.


myślę, że powinno się
  • Odpowiedz
Zauważyliście jaką rzadkością teraz jest szczupła, zgrabna dziewczyna?


@BornToDie69: Nie. Są w sam raz, po prostu naturalne kobiety nie będące modelkami Victoria Secret, nawet przy tym zalewie gównianego jedzenia i często siedzącego trybu życia. Spory procent z nich się mocno pilnuje, chce dobrze wyglądać w różnych ciuchach.

Za to faceci tak na oko przed i po 30-stce to już kompletny dramat. Ktoś im wmówił że 'tatusiowy brzuszek' to normalna sprawa. Potem
  • Odpowiedz