Wpis z mikrobloga

Ostrzegam wszystkich przed @Kami123x
Jeden mirek już go wyjaśnił, dopisuje następne punkty:
1. Jedzenia z mopsu nie chce, bo za długo będzie czekał.
2. Jedzenia od caritasu czy brata Alberta nie chce, bo kościół.
3. Pracy na budowie nie chce, bo nie ma doświadczenia i siły.
4. Praca najlepiej tylko za komputerem, dziwnym trafem nie powiedział co umie przed tym komputerem robić, pewnie tylko czytać wypok.
5. Na czarno, żeby sobie zarobić chociaż na jedzenie nie, bo chce umowę i ubezpieczenie.
6. Nie będzie podchodził do ludzi na ulicy, bo nie chce zebrać, a na wykopie anonimowo to robi cały czas.
7. Jest upośledzony i pokrzywdzony, ale jakoś cały czas potrafi odpyskowywać na niewygodne odpowiedzi.
8. Olewa Mirków oferujących mu pracę, bo on chce na miejscu.
9. Jedyne co chce, to przelew blik chociaż 1zl.

Każdy kto przelewa mu jakiekolwiek pieniądze jest głupi i przyczynia się do tego, że nierób dalej będzie nierobem. Chłop nawet się nie zweryfikował, bo zdjęcia okna z noclegowni każdy przechodzący obok może sobie zrobić.
Wydrukować kartkę z noclegowni i wypisać dane też każdy umie.

#bezdomnosc #scam #oszustwo #bekazpodludzi
  • 170
  • Odpowiedz
@hitsmer: On mi mocno śmierdzi bezdomnym rekinem, nawet zdjęcia w podobnym stylu dodaje. Jedno tylko się zmieniło od tego czasu, wykopki zmądrzeli już i nikt mu nie przeleje kilkanastu tysięcy w dzień.

Typ na każda ofertę pomocy jest na NIE, coś mu nie pasuje. Oferty ze scr odmówił, bo on nie zna autora komentarza i nie ufa obcym ludziom. Jakby, większość ludzi nie zna swojego nowego pracodawcy i współpracowników.
somskia - @hitsmer: On mi mocno śmierdzi bezdomnym rekinem, nawet zdjęcia w podobnym ...

źródło: 83C32AD4-7FC5-4B4F-B22F-7400C3DC0146

Pobierz
  • Odpowiedz
@hitsmer: przecież już jakiś wykopek pisał, że był jakiś czas temu chłop co stosował identyczną taktykę a jak mu wykopki hajs przelały to usunął konto i teraz pojawił się Kamil, więc to najpewniej ta sama osoba XD
  • Odpowiedz
Dobra. Co potrafisz i w jakiej pracy się widzisz?


@ak44: Tylko praca biurowa przy komputerze, od razu z umową o pracę na stałe, myślę że firmy w Tarnowie ustawiają się już w kolejce po takiego pracownika.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kami123x chłopie jest tyle pracy, lekkiej pracy dostępnej za rogiem. Czasami to kwestia dogadania z przełożonym. Prace w żabce, magazynie, call center dostaje się od ręki. Nie marnuj czasu na wykop tylko szukaj pracy na olx
  • Odpowiedz
@ppiasq: prowadzę firmę w Krakowie, ale widać za prosty facet jestem aby takiego orła zatrudnić. U mnie się #!$%@? niestety :(
  • Odpowiedz
@Kami123x: To Twój sposób na życie? xD

Idź dorobić na budowie i tyle, fachu się nauczysz to i lepszy becel wpadnie.

Moja pierwsza robota była przy wyburzaniu domu, w jeden dzień #!$%@?łem prawie sześć ton gruzu ręcznie i też nie miałem ani siły ani chęci. :) Kilka miesięcy później samodzielnie płytki kładłem, robiłem zabudowy G-K i tyle.
  • Odpowiedz
@hitsmer #!$%@?, ja sam żebrzę na wykopie (czasami), bo mimo prób, nadal jestem bez pracy, ale chociaż mam rentę z powodu wady serca, bycia prawie całkowicie głuchym, po dwóch udarach oraz zawale (jak ktoś nie wierzy, to na pw mogę wysłać dokumenty), to wyłapałem, że Kamilek niby ma jakieś pisma, ale z 2012 roku, bo nie chce wyrobić nowych.

Chyba za dużo się naczytał o tym, który jako bezdomny wyżebral 10 tysięcy.
  • Odpowiedz
@Kami123x Miałeś symbol niepełnosprawności 02-P. Czemu nie masz aktualnego orzeczenia? Nie chciało ci się tego odnawiać? Też mam ten symbol niepełnosprawności bo jestem chory na schizofrenię. Pracodawcy chętnie zatrudniają takie osoby bo mają dodatkową kasę z PFRON-u. Sprzątam teren centrum handlowego, minimalna płaca ale zawsze coś. W dodatku mam kolejną wątpliwość. Czemu nie starałeś się o rentę socjalną?
  • Odpowiedz
@hitsmer: dlatego ja nikomu nie daję, nikomu nie wpłacam, nie ratuję złotóweczką. Teraz mamy takie czasy, że serio trzeba chcieć, by wylądować na ulicy. Oczywiście są różne scenariusze życiowe, ale do wuja wafla są noclegownie, są organizacje, jest mnóstwo opcji. Jedyne co to trzeba chcieć pracować i nie chlać i już nawet najniższą gdziekolwiek się zarobi i pomieszka chwilę w noclegowni, a po czasie wyjdzie na prostą. Znam typów co nieźle
  • Odpowiedz