Wpis z mikrobloga

Jak ktoś jest taki mądry to niech do Tarnowa przyjedzie i niech że mną pogada, chętnie mu pokaże noclegownie o 20. I jeszcze potwierdzić mogą że tam codziennie przychodzę, wszystkie papiery mają. Śmiało zapraszam hejterów z dupy. Bo każdy kozak jest gdy siedzi w domu przed kompem i tylko hejtuje. W dupie byli i gówno widzieli..
1 po pierwsze nie mam zamiaru opuszczać Tarnowa, bo mam tu dziewczynę, nie mam zamiaru jej zostawić. Prace sam sobie znajdę i niech każdy się #!$%@? #!$%@?, wpłaty są dobrowolne i każdy ma swój rozum, złotówka nikogo nie kosztuje. Ktoś chce to wpłaci, ktoś nie chce to nie wpłaci proste. Umiecie tylko obrażać ludzi od meneli, sami nie jesteście lepszi
Blik : 452488535
Pobierz K.....x - Jak ktoś jest taki mądry to niech do Tarnowa przyjedzie i niech że mną poga...
źródło: IMG_20230908_113915
  • 125
@Kami123x: typie, ja mam na ciebie wywalone jaja. Nawet jak będziesz spał na mrozie na krawężniku. Chcącemu nie dzieje się krzywda, a pomaganie takim jak ty to jak karmienie karalucha, albo gołębi w domu.
@Kami123x: ja od 18 do 24 co roku jeździłem za granicę na 3 miesiące zeby zarobic na studia, tez zostawiałem dziewczynę. Mój ojciec wyjeżdżał czasami na pół roku zostawiając żonę i dzieci by zarobić na życie.

No ale wychodzi ze bylismy bardziej zdesperowani niż gość co gdyby nie ogrzewalnia to żyłby na kupie śmierci i nie ma co jeść XD Daj pieniadze a ja sobie będę siedział z dupa Xd
Niech
@hitsmer: typowe żulo historie xd zawsze są pojedynki zdrady, wielkie pieniądze, kobiety wyścigi samochodowe, niewdzięczność rodziny itd.

W 100% przypadków święty który walczy z calym swiatem za swoją sprawiedliwość
Przy okazji tego wpisu przypomniała mi się historia mojego kolegi geja ze studiów.
Ziomek ubierał się bardzo schludnie i trendy, mówił lekko podwyższonym głosem, chodził do klubów dla gejów i ogólnie obracał się w tym towarzystwie. I oprócz tego miał wiele psiapsiółek, z którymi chodził na zakupki, doradzał, No ogólnie #!$%@? typowy gej przyjaciel z seriali pokroju "Seks w wielkim mieście". Z tą jednak różnica, ze jego koleżanki były znacznie ładniejsze, niż