Wpis z mikrobloga

@kikiton:

@Veillo Najlepiej jak by zakazać im puszczania tej gównianej muzyki którą dziś puszczają ludziom. Podziwiam ludzi którzy w dobie mp3 i muzyki z internetu dalej słuchają radia w aucie XD


Dziadku, muzyka z internetu to się nazywa streaming, a co empetrujek już też nikt nie słucha po za Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veillo: To jeszcze ktoś słucha radia? Włączyłem w samochodzie brata kilka dni temu bo musiałem nim gdzieś pojechać i wszystkie stacje:
- 10 minut #!$%@? głupot o spoconych pachach
- 2 minuty losowa piosenka typowo komercyjna oparta na innej legendarnej piosence bo szybciej wpada w ucho jak się już zna melodię.
- 15 minut prania mózgu reklamami i namawianiem żebyś coś kupił.
- 2 minuty kolejna losowa piosenka zerżnięta z innej
@sg553 dla tego używam pendrive z mp3, kilkadziesiąt GB muzyki którą człowiek lubi, bez reklam itp. Wsiadasz, automatycznie muzyka się załącza po przekręceniu kluczyka, losowe wybieranie w radiu, żyć nie umierać XD
A w trasy to już leci coś z Spotify czy YouTube
@Veillo Cześć, Mirasy. Pracuję w radiu od 12 lat. Regionalnym. U nas - absolutnie od zawsze - jest niepisany zakaz używania dźwięków, o których mówicie. Trudno nawet zebrać je do kupy. Mówię tu o całym szeregu dezorientujących: syrenie pojazdu uprzywilejowanego, klaksonach, pisku hamowania, kraksy, świateł pieszych, itd. Jak wspomniałem - to zasada niepisana, ale respektowana przez wszystkich redaktorów naszej stacji. I faktycznie weryfikowana przez wydawców (przełożonych).
@Veillo: A ja polecam gorąco Radio Yanosik. Minus jest taki, że nie nadaje na falach FM, dostępne jest jedynie jako radio internetowe odtwarzane z ich strony lub aplikacji Yanosik. Plus jest taki, że jest tam mieszanka nowej popularnej muzyki ze starszymi przebojami, aktualne informacje drogowe, ciekawe felietony motoryzacyjne i minimum reklam (jedna lub dwie reklamy produktów twórców aplikacji lub stacji paliw puszczane może raz na pół godziny). Link do radia