Wpis z mikrobloga

@robert-kuzba: No ale ten Garen zawsze będzie 10 razy bardziej użyteczny od timoszka i 90% gier się skończy zanim Vladimir wyskaluje
No i jeśli mowa o linii garen vs vlad no to przecież garenzo go zjada od początku wlatując jak nienormalny człowiek
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: @TraceTlen bez kitu typ myśli że to że jakimś teemo nazbiera 30 cs więcej ij to mu wygra grę XD

Potem taki płacze że ma low elo bo on teemo wygrał linię ale złe teamy mu dobiera i dlatego ma Silvera XD

A co do samego Garena, Adam go pickował w LECu kilka razy i spisywać) się nieźle, zwłaszcza jako kontra na KSante bo to chyba działa jakoś tak że
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: tzn no jest to możliwe, ale tylko wtedy, kiedy nasus maksuje E pierwsze, nie popełni żadnego błędu, umie zarządzać Mana i nie popełni żadnego błędu, no i nie dostanie fanką xD także dużo jest tych warunków dosyć
  • Odpowiedz
  • 0
ta gra to nie papier kamien nozyce ze cos kontruje cos i nie da sie przez to wygrać, garen to mocny pick nawet w master+


@6aesthetic9: to chyba grasz w dwie różne gry. Ta gra zawsze miała i będzie miała kontry przeciw danej postaci.

@TraceTlen jeśli Vladimir od początku harassuje to Garen nie ma jak użyć swojej pasywki. To gra na sustain.

czekaj czekaj, mówisz że Dariusz przegrywa z Nasusem na
robert-kuzba - >ta gra to nie papier kamien nozyce ze cos kontruje cos i nie da sie p...

źródło: gigachad garen

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
To nieźle się role odwróciły xDDDD Garen cię zniszczył w tej grze a ty się coś prujesz tutaj i przemądrzasz a jesteś noobem z silvera xD


@6aesthetic9: garen gdy opuszczał linię miał 0/3
podsumuj sobie statystyki teammatów i dodaj 2 do 2.
Niestety, to za trudne dla ludzi twojego pokroju, bo nie ważne, że team poza sylasem feedował. Garen ZMIAŻDZYŁ mnie, chociaż na linii nawet z pomocą junglera nie miał mocy.
  • Odpowiedz
  • 0
@6aesthetic9: Poza tym na #!$%@? ta przeróbka z silver 4?
Masz screena z mojej dywizji. Sam fakt, że dopuszczasz się fotomontażu tylko pokazuje z kim mamy do czynienia. Taki wygląd wasz polskie community lola. Znając życie masz ograniczenia na czacie za toksyczność.
robert-kuzba - @6aesthetic9: Poza tym na #!$%@? ta przeróbka z silver 4?
Masz screena...

źródło: ranga

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon napisałem ci, że nie grałem kilka lat i zacząłem niedawno. Będę miał więcej czasu to będę grał i wbije znowu platyne, emeralda itp.
Ty oczywiście po długiej przerwie po 10 rankedach od razu wbiłeś do diamentu, ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz