Wpis z mikrobloga

Szczere mówiąc to zupełnie nie rozumiem matrymonialnego fenomenu obcokrajowczyń. Popodróżowałem sobie po różnych częściach świata i nie jest tak, że wszystkie dziewczyny np. z Ameryki Południowej czy z Filipin albo Japonii są piękne. Są ładne dziewczyny i są brzydkie dziewczyny. Zupełnie jak w Polsce i w każdym innym miejscu na świecie. Jedyne znaczące różnice to takie, że np. Latynoski są nieco bardziej kształtne i opalone, a Azjatki są co do zasady drobne i mają skośne oczy. Jeśli chodzi o dziewczyny z obcych państw, to występują dziewczyny piękne, ale także też te mniej urodziwe. Zupełnie jak z Polkami. Wystarczy tylko trochę pojeździć po świecie aby się o tym przekonać.

#zwiazki #p0lka #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 5
@polskimurarzpl: Chinki i w większości Azjatki- wizerunek znamy z filmów, telewizji. Przeciętna kobieta tam chodzi z żółtymi zębami jak szczur, drze morde i nawet nie przypomina baby.
Szczere mówiąc to zupełnie nie rozumiem matrymonialnego fenomenu obcokrajowczyń. Popodróżowałem sobie po różnych częściach świata i nie jest tak, że wszystkie dziewczyny np. z Ameryki Południowej czy z Filipin albo Japonii są piękne. Są ładne dziewczyny i są brzydkie dziewczyny. Zupełnie jak w Polsce i w każdym innym miejscu na świecie.


@polskimurarzpl: No ale to tak samo działa z facetami. Tu na wykopie też jest wyobrażenie samych przystojnych hiszpanów. A prawda
Szczere mówiąc to zupełnie nie rozumiem matrymonialnego fenomenu obcokrajowczyń. Popodróżowałem sobie po różnych częściach świata i nie jest tak, że wszystkie dziewczyny np. z Ameryki Południowej czy z Filipin albo Japonii są piękne.


@polskimurarzpl: Ja rozumiem, po pierwsze duża część chwali laski z zagranicy ponieważ jest to forma ciśnięcia beki oraz widać jaki ból dupska niektóre laski zaczynają mieć kiedy ich broni tak naprawdę używasz, po drugie w momencie kiedy zaczniesz