Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam jak w Polsce można się przepychać, kłócić o politykę. Przecież jedyne co możemy zrobić to raz na 4 lata wybrać kogoś kto nas wyrucha xD Co da nam to że będziemy się #!$%@?ć że POPIS czy inne konfederusja zrobi źle. Tu i tak nikt na ulice nie wyjdzie. Ot pokrzyczymy a potem wybierzemy ścierwo na kolejnych wyborach i 0 realnego wpływu na wadzę. Po co to wszystko ?

#bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
  • 11
@Salitbanq: no żyje w POlsce ale wpływu realnego na polityke nie mam. CO mi da że się pokłocę że jedna partia gorsza/lepsza od drugiej xD Tu można mieć wpływ tylko na 2 sposoby:
-wybory parlamentarne/prezydenckie
- jak raz na 100 lat odwalą coś mega grubego i ludzie wyjdą, problem w tym że nigdy nie wychodzą :D
@niebadzogrem:

Ciągle to jest twoje myślenie, jeśli dla Ciebie nie ma różnicy między chociażby PIS, a PO, to jakby nie ma o czym nawet dyskutować. Ewidentnie pasujesz tam gdzie jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Salitbanq: no nie ważne na kogo zagłosuje i za jaką partią jestem. Chodzi mi o sam realny wpływ na zmianę władzy.
Powiedzmy że uważasz że PSL uratuje Polskę raz na 4 lata oddasz głos i ... tyle.
Co dadzą kłotnie w netach ? nic wkurzanie się że PSL/pIS/Po/konfa/ inna partia coś odwali nic to nie zmieni. Tylko siębędziesz wkurzać. To mnie wkurza że nic nie możemy zrobić tylko oddać głos i
@niebadzogrem:

Ja mam w dupie politykę, ale nie ogarniasz, że różnych ludzi różne rzeczy interesują? Z jednym pogadasz o wyższości starych wersji Star Wars, a z innym o tym dlaczego dany pogląd polityczny jest błędny. Z jednym podyskutujesz o Lego, a z drugim dlaczego Kukiz to przedmiot do wycierania I brudów i dlaczego należy na nią pluć.