Wpis z mikrobloga

Co prawda ja piję tylko zero, ale od kiedy przestawiłem się na pepsi i colę z biedry, to zauważyłem że coca cola jest jakaś taka nijaka i mdła, jakby była mocno rozcieńczona i przesłodzona słodzikiem


@cutecatboy: Tak jest z prawie wszystkim w Biedrze - produkuje się konkretnie dla niej i wręcz z innym składem, nawet opakowania masz często unikalne dla biedry i właśnie Cola jest tego najlepszym dowodem. Wykopki to negują
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Laysy od dawna mają nieodpowiedni stosunek ceny do jakości. Po prostu przepłacasz za produkt bo marka "premium".
Ja jakoś od roku czasu już przerzuciłem się na Snack Days z Lidla.
A co do coli to kupuję Freeway Colę z Lidla, smakuje jak cola z nalewaka jak np w maku są.
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki: Niestety, ja się zmieniłem w smutnego łowcę okazji. Ostatnio wyhaczyłem promkę w Biedrze na moje ulubione, duże Desperadosy. Wychodziło 4.5 za butelkę. Tyle, co jakieś 2 lata temu było jeszcze pełną ceną. Codziennie kupowałem 2 skrzynki, bo limit dzienny. Mam teraz 6 skrzynek piwa, starczy mi na rok, jak nie dłużej.
  • Odpowiedz
@kam966: w polskiej Pepsi zamiast cukru dają już syrop glukozowo fruktozowy, tego się pić nie da.

@kimunyest95: ja to się ostatnio śmiałem że bardziej opłaca mi się kupić 20 puszek coli w Szwajcarii i je przywieźć niż kupować w Polsce xD w ottosie zgrzewka kosztuje 9-10 CHF i to jest regularna cena :D
  • Odpowiedz
Więcej, bo 2L Coca Cola/Pepsi kosztują koło 11-12zł, a największa paczka Laysów ~250g która kosztowała zawsze koło 7zł kosztuje 12-13zł. Czyli zamiast płacić 5+7=13zł płacisz 23-25zł O ILE znajdziesz akurat w sklepie Coca Cole/Pepsi 2L a nie 1,5L :D
  • Odpowiedz
@cutecatboy: ja właśnie coli z biedry nie cierpię ale jest znośna w tej cenie. W netto najtańsza jest ohydna że kranówę wole pic niz to guano. Najlepsza jest najtańsza cola carefour ale nie ma niestety wersji zero albo u mnie nie ma.
  • Odpowiedz