Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na ognisku i przyszła jakaś taka typiara, pogadałem z nią chwilę, a że jestem chad light to zaczęła się do mnie przytulać, ja ją odpychałem i chyba tym bardziej ją to #!$%@?ło, bo zaczęła mnie odciągać od ludzi i mi opowiadać jak jej się nie układa z chłopem, ziomek biedny #przegryw i jej mówiłem żeby zostawiła go skoro go nie kocha, a ona że nie miałaby gdzie mieszkać a tak to wynajmują razem. Później ten chłopak dzwonił po nią, że #!$%@? gdzieś siedzi i on się martwi i żal mi typa było to jej zaproponowałem żeby taksówkę wzięła i do domu, a że ledwo szła to ją odprowadziłem. Jaka ona była na mnie napalona, chyba z 3 razy mnie chciała przelizać, raz mnie w policzek pocałowała bo już nie mogła się oprzeć. Pamiętajcie, że dla p0lki możecie być po prostu bankomatem, a później jakiś oskarek ją będzie obracał (ja z nią nic nie robiłem, bo nie wykorzystuje pijanych typiar, ale szkoda mi ziomka i próbowałem ją przekonać żeby z nim zerwała, ale raczej #!$%@? ugram tym gadaniem)
  • 7
@paluszki_rybne takie sfrustrowane laski to dramat, kiedyś jak rozstałem się z dziewczyną i chciałem odreagować to poznałem na imprezie taką, która ciągle gadała jak to jej źle było z chłopakiem, bo ciągle go nie ma i jeździ w delegację itd. Tylko ona mówiła, że niby z nim zerwała. Wylądowaliśmy u niej w domu, rano wchodzę do kibla, a tam normalnie męski dezodorant, żel pod prysznic, a w domu męskie ciuchy porozwieszane, buty