Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Okej, prosta sprawa - gdzie mało dynamiczna osoba introwertyczna może poznać ciekawą osobą z perspektywą na ew. związek? Nie jestem żadnym modelem, ale też nie jestem jakimś przegrywem piwniczakiem - "zwykła" osoba, raczej wycofana przez co mogę sprawiać wrażenie nudnego jeśli ktoś mnie zna tylko z widzenia (ale oczywiście Ci na których otworzyłem się ciut bardziej w życiu by tak powiedzieli). Ogólnie nie uważam, bym miał nudne życie, mam wiele pasji, którym jestem oddany, ale nie jestem też osobą, która szczególnie się z tym obnosi, nie lubię skupiać uwagi na sobie typu "czego to ja nie robiłem". Nie jestem po prostu najlepszy w autopromocji, uważałem zawsze, że moje działania powinny same mówić za siebie, a nie to jak je zapowiem.

Doceniam relacje równe i partnerskie - w tym rozumieniu, że kompletnie nie jestem osobą, która "zabawia" dziewczyny, raczej swobodniej się czuję w normalnej zdrowej rozmowie gdzie na luzie się poznajemy, a nie konwencji, że "trzeba sprawiać wrażenie kozaka". Wiadomo, że wygląd też jest ważny, ale flow w rozmowie uważam za kluczowy.

Założyłem #tinder i wrażenia mam mieszane. Mam wrażenie, że wszystkie dziewczyny tam to są dynamiczne modelki. Są atrakcyjne, ale nie moja bajka, zresztą one z kimś takim jak ja też by się nie dogadały. Ja wiem, że ten portal jest często do szukania przygód na noce, ja mam jednak nieco inne podejście. Zdrowe, bo nie napalam się na związek, ale mam wrażenie, że kogoś ciekawego i wartościowego poznam. Takich, których wygląd uważam za ciekawy jest wiele, ale jak zerkam w opis, to mało widzę zbliżonych do mnie. Niby jakieś pary są, ale w ogóle nie ten vibe. Nie mam kija w tyłku, ale ta konwencja cringowo-żartownicza wszechobecna tam... no trudno mi się tam odnaleźć.

Jeśli nie Tinder to co?

I żeby nie było - ja wiem, że są dziewczyny zbliżone do mnie. Po prostu nie tam. Sam zresztą niejedną taką trafiłem. Ale po prostu nie wiem jak do takich dotrzeć. Nie jestem jak coś spaczony wykopem na tyle, by rozmyślać o jakichś mitycznych Chadach, Julkach itp. (oni oczywiście istnieją, ale kompletnie mnie to nie interesuje).

Czy coś ze mną nie tak? Raczej nie, są przecież różne osoby - spokojniejsze, bardziej dynamiczne i jednak ludzie gdzieś poznają te ciekawe osoby :3

#randka #randki #zwiazek #introwersja #introwertyk #zwiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #randkujzwykopem #randkizwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Zapomnij lepiej o tym. Jeśli nie spędzasz czasu na skokach że spadochronem i rajdach swoim M3 po torze Poznań to jesteś zbyt zamulony. I to mówimy o tych nudnych zwykłych dniach, kobiety lubią czasem też zaszaleć i trzeba mieć jakieś atrakcje w pogotowiu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Kluby książkowe, klubokawiarenki, koncerty, grupy koleżanek bawiące sie w swoim towarzystwie. Wyhaczasz jedna i podbijasz, jeżeli laski są singielkami i nie są zdesperowane na szukanie chłopa to spędzają czas w swoim towarzystwie w grupkach dobrze się bawiąc w różnych miejscach, czasami na sportowo czasami kulturalnie. Podbijając do grupy nie wychodzisz na creepa bo nie jestes z nią sam na sam i panna nie musi się bać, zawsze może
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Na papierze wygląda to fajnie, ale wątpię, by jakiś nieśmiały introwertyk ot tak podszedł do grupy heheszkujących dziewczyn. No chyba, że rzeczywiście to jakieś ultra kameralne grono typu "klub planszówek" i kontekst usprawiedliwia, bo jakies parki, klubokawiarnie to na pewno nie. Dziewczyny (ale też faceci) w grupach zachowują się też inaczej - ich kilka vs jakiś nieśmiały kolo... no nie widzi mi się to. Nie mówię, że to niemożliwe, ale
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że wszystkie dziewczyny tam to są dynamiczne modelki.


@mirko_anonim: xdddd jest dokłądnie na odwró
80% to przeciętniaki z odpicowanymi i retuszowanymi wypozowanymi fotkami a w realu wyglądają gorzej. do tego przerosnięte ego spowodowane posiadaniem oknta na appkach randkowych gdzie łapią mnóstwo bezwartościowych lajków
  • Odpowiedz