Wpis z mikrobloga

A że gównarzeria zabiła jakiegoś nastolatka za zakupy w żabce to już jest wyższy poziom patologii i #!$%@?ństwa, tych ludzi trzeba złapać, oznaczyć i prawdopodobnie odizolować od społeczeństwa.


Nawet w latach 90 jeśli już kradli portfel czy komórkę to raczej się nie znęcali i nie bili. Robili to wymuszeniem.


@SarahC: Ale czego Ty nie rozumiesz? Ja nawet wyzej powiedzialem ze jestem za KS a nawet za oddaniem sprawcow rodzicom na kilka
  • Odpowiedz
@gorzki99: 22a? Sorry. Ale Polska w której żyłem jeszcze do końca zeszłego roku oznaczała że możesz w lesie, albo dowolnej dzielnicy o dowolnej godzinie łazić i byłeś bezpieczny bo cywilizacja itd... a teraz to nie zamknięcie drzwi oznacza że się prosisz o gwałt, morderstwo i kradzież np.? Nie zasłaniasz okna to dajesz przyzwolenie na gapienie się jak się przebierasz itp.?
  • Odpowiedz
@gorzki99:

Ale do urwy nedzy - nikt normalny nie chodzi po picie o 22 skoro moze to rano zrobic.

Normalnie ludzie chodzą. Jprd ja po seansie w kinie jeszcze na pizze szłam ze znajomymi więc do domu wracałam po pierwszej.
  • Odpowiedz
@gorzki99 i problemy z czytaniem to masz ty. Gdyzgasnieswiatlo napisał ci, że czepiasz się, że nie spina ci się, że gość wyszedł po 22 po picie. I napisał, że równie dobrze mógłby wyjść po mąkę, bo miał ochotę na naleśniki. To też by ci się pewnie nie spinało. A ty odpowiadasz, że to my mamy problemy z glową, bo nigdzie nie napisałeś, że to dobrze, że go zabili. W ogóle jaki to
  • Odpowiedz
Peak wypok moment, obwinianie ofiary, bo ta miała czelność wyjść wieczorem z domu po kolę xDDDDD

Niektórzy to może powinni dotknąć tej słynnej "trawy" bo chyba wielogodzinne przebywanie tutaj popaliło styki co poniektórym.
  • Odpowiedz
@SarahC: Ja sie do 4 czy 5 wloczylem. Dlaczego nie ogarniasz tematu?

Nigdy nie wpadlem na pomysla zeby nagle o 22 (czy po) wyjsc do zabki po picie na rano. Owszem - jak na teraz brakowalo piwa to sie szlo. Serio tylko mi cos tu nie pasuje?

Nie rozrozniasz szlajania sie po miescie, wracania a 4 rano z imprezy od pomyslu - a o 22 se wyjde bo rano potrzebuje pic?
  • Odpowiedz
99 to twoj rocznik?


@nukey: Nie To tyle ile pozostaje z odejmowania 100 od Twojej inteligencji.

A tak na powaznie - niezle wybrnales bo zapytales a nie zalozyles. Wiec potraktuj odpowiedz z humorem.

Rozwalaja mnie ci ktorzy zakladaja z gory.
  • Odpowiedz
#!$%@?ło cię? Nie można wyjść do żabki wieczorem?


@R2D2_z_Sosnowca: mozna - Sam tak robie a Ty nie? Zabili cie kiedys za wyjscie do zabki? Bo mnie poki co nie. Ale wyjscie do zabki to co innego niz wyjscie w innym celu. Wtedy wieksza szansa ze sie nie wroci. Po 22 zdarza mi sie wychdozic do zabki po piwo NA TERAZ. Za uja nie wyjde zeby kupic cos na rano bo to
  • Odpowiedz
@gorzki99: ej nie przesadzaj. Sam fakt wyjścia do żabki we własnym mieście nie powinien się wiązać ze stratą życia. Te związanie go i morderstwo wygląda jak wyjęte z książki kryminalnej. Ciekawe co tam się odwaliło
  • Odpowiedz
ej nie przesadzaj.


@R2D2_z_Sosnowca: Wlasnie ja od poczatku staram sie nie przesadac i za to jestem gnojony.

Przesada jest to ze wychodzi se random po picie na rano do zabki i ginie. Jasne ze patola inteligencja nie grzeszy ale bez przesady.

Wiec albo nie wyszedl po picie albo patola przesadzila. Patola jest patola ale zadko kiedy przesadza.
  • Odpowiedz
@gorzki99: ej. Łepek wychodzi do sklepu po cokolwiek i ginie zamordowany. Tu nie ma jego żadnej winy. Choćby jego wyjście do sklepu było całkowicie nieuzasadnione to tutaj nie ma jego winy. Rozmawiamy na temat niedotyczący sprawy.
  • Odpowiedz