Wpis z mikrobloga

@zombine: "Dawaj mi tego prywatnika! Co smutne, lecz prawdziwe kurva? Wypie*dalaj kurva, wypie*dalaj! Zapodaj mu! Zbanuj go, a jeszcze przed tym zapodaj mu kto jest jakąś tam złotówą, zapodaj mu! Bo ja tak naprawdę, zajebiście kurva, zajebiście kasuję taki pieniądz, że oczopląsów można dostać jak Hibix kurva. Yyyy, tyle. Nie sraj się do mnie jeszcze raz powiedziałem, nie sraj się do mnie! Wspieraj mnie! Jeśli nie masz co do powiedzenia, to
  • Odpowiedz
No i co z tego? podniecasz się jakimś wyciętym z kontekstu fragmentem strima? 90 osób oglądało ten strim, a Ty wycinasz z tego tylko jeden pasujący dla ciebie komentarz? Seba na tym strimie szczerze powiedział jakie ma oczekiwania i merkantylne podejście do sprawy. Czego tu ćwoku jeden z drugim nie rozumiesz?, jak zwykle mawiał była pompa był strim, nie było jej więc zawijał żagiel.
Zasadnicze pytanie do was malkontenci.
Źle było, że
  • Odpowiedz
  • 3
@adamos96: Ty się słuchasz ? Pod ostatnim postem na fb Dallasa jest ponad 300 polubień. Wystarczy zakasać rękawy i zabrać się do roboty a nie położyć i ładnie pachnieć. Położyć się, grać w OMSI i pociagi trzy lata po czym liczyć na profit.
To co piszesz to jakaś osrana abstrakcja, przy takiej konkurencji na rynku to brzmi jak z wariatkowa.
Kumasz że to działa w dwie strony a terapię... a z
  • Odpowiedz
@zombine: To chyba oglądałeś kogoś innego przez te 3 lata...mam ci wymienić wszystkie tytuły, które ogrywał? OMSI 2, Conan Exiles, Rising Storm 2 Vietnam, Verdun, Elite Dangerous (który miał specjalny dzień), Battlefield 3, Chivlary, Blitzkrieg, Stalker SOC, Squad, Hell Let Loose, Payday 2, Noita, GTA V Online, Butcher, Doom, Mad Max, Avorion, Destiny 2, Mafia 2, Path of Exile, Risk of Rain, Silent Hunter III, Tom Clancy Wildlands, PGA Tour 2k19.
  • Odpowiedz
  • 1
@adamos96: Posłuchaj lizodupie dekady i największy adwokacie na wschód od Giszowca. Przecież to mi nie zamknięto kram bo nie wpadały ojro. Innym potrafi wpadać.
Wysrałeś dziesiątki tytułów a maglowane w 95% były dwa-trzy.
Dallas gardził, dallas gospodarz i został w dupie z garstką psychofanów i poklepywaczy po plechach. Taki jest finał tej ballady.
Połóżmy na szalę twoje wypociny i suche fakty gdzie zgorzkniały youtuber z manią wielkości żebrał i groził o
  • Odpowiedz
@zombine: a Ty co? nagle masz jakąś wścieklizne? chłopie...weź relanium i do roboty się w końcu weź, bo sama pompa się nie zrobi. Dallas cały czas czeka na twoją wpłatę w zębach i należyte przeprosiny, masz podejść grzecznie i powiedzieć: "Przepraszam proszę Pana, tu jest 25 euro proszę Pana, a i 35 euro może być jak Pan sobie życzy" - tak właśnie zaczniesz kulturalną rozmowę. My już cię nauczymy chamie dobrych
  • Odpowiedz