Wpis z mikrobloga

  • 4
@vries w sensie jaki jest Twój wkład w przekształcenie oryginału? usuniecie drugiego wiersza i dopisanie imaginary genders? xd
  • Odpowiedz
@vries: Koncepcja liczb urojonych jest tak samo wymyślona jak liczb rzeczywistych. Ja wiem że się rozemocjonowałeś przymiotnikiem "urojone", ale to nie do końca takie zaoranie jakie byś chciał.
  • Odpowiedz
  • 1
@w10d: yep. Nie wiem czy dla fizyki znalazłbym odpowiednią puentę, bo się na niej zupełnie nie znam.

@sezzart: z liczbami zespolonymi mem musiałby być bardziej skomplikowany niż z urojonymi. Bo wtedy musiałbym zaznaczyć, która cześć wykresu na dole jest rzeczywista (real) tj. M & F i która imaginary, czyli reszta wykresu. Też się da, jak widzisz.

@Kwazariusz @Kryspin-Jasiejko: bo to żart słowny. Dałem z siebie całe 20% i na
  • Odpowiedz
@vries: dobry mem. Może dotrze to do kogoś z konfederacji, że skoro matma i fizyka nie jest czarno biała to płeć i biologia też ;)
  • Odpowiedz
@vries: już cię zaorali, bo się zabrałeś do wyśmiania ze złej strony. Rzecz w tym, że gender to nie jest biologia tylko jeżeli gender to "social construct" to gender jest częścią nauk społecznych, socjologii a nie biologii.

W naturze nie masz czegoś takiego jak płciowych ról społecznych, identyfikowania się itd. A socjologia czy też psychologia to nie są nauki ścisłe jak matematyka czy fizyka więc można #!$%@?ć co się chce. Tzn.
  • Odpowiedz