Wpis z mikrobloga

  • 0
@CzarnyOwiec: Oczywiście, ja rozumiem partyjniaków, kolaborantów, beneficjentów socjalu - złodzieje, głupcy (lub ogłupieni), ludzie, którzy sprzedali swoją godność lub zwyczajnie zostali z niej obdarci istnieli zawsze i oni mają właśnie taki wybór: oddać się "pod ochronę" albo jednym bandytom albo drugim. Ty też najwyraźniej wybrałeś z jakiegoś powodu. Ale co to za wybór...
  • Odpowiedz
@Bartholomew ale jaki jest niby inny wybór? Szurfederacja ,lewaki od zaimków ,i ten no chu... znaczy chołownia z arbuzami (z zewnątrz zielone w środku czerwone). Od biedy na tego cudaka się zagłosuje ale to kolaborant platformy jest więc na to samo wychodzi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec: To zależy czego oczekujesz od Państwa. Być może to co wyżej napisałem zabrzmiało niezbyt delikatnie ale jeżeli rzeczywiście chcesz być prowadzony przez życie za rękę i w zamian za swoją wolność oczekiwać, że Ci powiedzą co masz robić to być może wybór partii, która Ci to gwarantuje (czyli PiS, PO, Chołowni czy Lewicy) jest dla Ciebie najlepszy. Ja nie walczę z takimi jak Ty, walczę o zmianę sytemu, który dwóm
  • Odpowiedz
@Bartholomew mam bardzo duże podstawy bo znam to środowisko ,sam nawet chodziłem na studiach na ich wiece ,kojarzę osoby ze struktur i już słuchać tych bajek o stolikach nie mogę. Po dołączeniu się narodowców i tej zbieraniny szurów od Brauna stracili całkowicie moją sympatię. Oni są tacy sami jak w każdej innej partii ,kłamliwi ,wpychajacy rodzinkę ,łasi na stanowiska. Pożyjesz zobaczysz, sam kilka lat temu mówiłem to samo ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec: Ja zawsze mówiłem to samo. W tym najwyraźniej tkwi różnica między takimi jak ja a resztą - ja nie kibicuję Konfederacji bo mi się podobają ich postulaty tylko oni najlepiej dopasowali swój program do mojego. Na ten moment nie ma innej partii oferującej zwiększenie zakresu wolności. A tych, którzy oferują zmniejszenie tego zakresu jest na pęczki.
  • Odpowiedz
Jak to jest - tak łżeć bezczelnie? Nic nowego, nie?


@Bartholomew: podejrzewam, że nie, skoro tak łatwo Ci to idzie. debilizmem jest równanie PiS=PO biorąc pod uwagę wszystkie ofiary władzy pisu: kobiety, ludzi związanych z prawem, przeciwników watykańskiego okupanta... dokładnie te same grupy są wskazywane na przeciwników przez młodzieżówkę pisowską i fanatyjków-frajerów, których za sobą ciągną
  • Odpowiedz
  • 0
@pyra_wykop: Najwyraźniej nie rozumiesz że chodzi o płaszczyznę porozumienia między PiSem a PO. Mnie nie obchodzi czy Ci partia pozwoli zachowywać się tak czy siak. Mnie obchodzi żeby w ogóle nie mogła stać nad Tobą z batem żebyś się musiał zachowywać jak jednym czy drugim się podoba. To jest różnica między nami: Ty chcesz żeby inni robili to co chcesz, ja chcę żeby robili to co chcą.
  • Odpowiedz