Wpis z mikrobloga

Z każdym miesiącem, tygodniem, dniem coraz gorzej.
Coraz więcej refleksji, coraz wiecej smutku.
Wykop stał się miejscem gdzie mogę przelać swoje myśli, swoją frustrację- nie wiem czy to mi pomaga, ale mimo wszystko przez samotność , brak jakichkolwiek osób ktorym mogę szczerze się wyzalic robię to tutaj...
Ostatnio doszedłem do wniosku ,że najwiekszymi źródłami frustracji są:
- fakt ,że już osiągnąłem swój szczyt - byłem szczęśliwie zakochany , nie brakowało mi już niczego . Świadomość, ze teraz będąc dopiero po trzydziestce już tylko równia pochyla sprawia paraliżujący wrecz bol...
- fakt, że pomimo wielkich poświęceń , wielkiej motywacji , osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego , zostania milionerem nie przełożyło się to na bycie szczęśliwym...
Stać Cie na bardzo dużo ale w niczym nie widzisz sensu więc kumulujesz ten kapitał bez jakiegokolwiek celu. Jednocześnie wiesz ,że gdybyś miał odrobinę więcej szczęścia będąc w zwiazku mógłbyś wieść wspaniałe życie- podróżować po świecie, korzystać z wszystkich atrakcji które daje posiadanie pieniędzy , bawić się z własnymi dziećmi, cieszyć się jak dorastają...

Zamiast tego leżę i wspominam dawne chwilę gdy byłem szczęśliwy, a magiczne myśli są coraz częstsze

#depresja #samotnosc #blackpill #redpill #przegryw #przegrywpo30tce #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
  • Odpowiedz
@Maxior99: Będąc nieszczęśliwym w samotności, ciężko dać szczęście komuś. Myśląc, że cel został osiągnięty i nie ma co robić dalej sprawia że tracisz sens na jakiekolwiek działania. Myśląc w ten sposób przyzwyczajamy naszą głowę do myślenia właśnie w ten sposób. Z biologicznego punktu widzenia każde myśli de fakto budują nowe połączenia, zmieniają fizycznie nasz mózg. Jeżeli zatem myślimy w ciemnych barwach sami tworzymy blokadę w naszej głowie, fizycznie, chemicznie i emocjonalnie
  • Odpowiedz
@Maxior99 Wykorzystuj zgromadzony kapitał w istnie hedoniczny sposób.
Na łożu śmierci będziesz żałował, że tyle czasu poświęciłeś żeby go nazbierać i gówno z tego skorzystałeś. Może coś zaskoczy
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: jaki hedonistyczny sposób istnieje dla kogoś samotnego?
Ja też mam milion uzbierane i tylko myślę co zrobić żeby moi #!$%@? rodzice go nie dostali jak zdechnę.
Nawet nie mam jednej osoby która mnie dobrze traktuje żebym miał to komu przelać
  • Odpowiedz
@sqlserver Zależy co kto lubi robić? Lubisz grać w gry, kupujesz komp jaki tylko chcesz, kierownicę z osprzętem i ciorasz jak szalony.
Lubisz samochody? No to sobie jakiś kupisz, i wypierdzielasz pojeździć.

Jednak rozumiem, że można być takim wrakiem psychicznym że nic po prostu nie da najmniejszego komfortu, to wtedy dupa jak stąd do Glasgow
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: nie gram w gry, nie mam nawet własnego komputera.
Nie lubię samochodów.

Jedyne co lubię to kobiety, wszystko inne to jest gówno.

Dlatego w moim życiu nie ma nawet sekundy czegoś innego niż cierpienie, bo z takim wykształceniem jakie mam każdy traktuje mnie jak gówno.
  • Odpowiedz
  • 0
@MxS89: ale jaki cel ? Mam dobrze płatna pracę , 2 mieszkania , dużo oszczędności , jaki ja mam mieć cel?
Uzbierać 10 milionów? Co mi to da ?
  • Odpowiedz
@Maxior99: Wyznacz sobie cele mniej oczywiste, niż pieniądze. Zacznij traktować je jako narzędzie. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia i nie wszystko można przekuć na rzeczy materialne. Może stąd ten brak szczęścia, że fokusujesz się na pieniądzach, które bez większej sprawy są puste.
  • Odpowiedz
@MxS89: jak każdy normalny mężczyzna nie chce być sam, co jeszcze 20 lat temu było normalne.
Ale w tym chorym systemie to jest zachcianka uznawana wręcz za zboczenie.
  • Odpowiedz
@Maxior99: ta? To dawaj ten swój lepszy sens życia. (Z resztą ja rozumiem jakbym pisał o jakichś walkach z rekinami, że lepiej tego nie robić, bo zdrowie, ale w wypadku wycieczek to co masz w zamian? Smażenie się na dupie w takim samym upale jak nad bałtykiem i oglądania pięciu zabytków, których zdjęcia możesz sobie zobaczyć w komputerze?)
  • Odpowiedz
  • 0
@antoni-lesniewski: generalnie Sensem życia jest miłość.
Podróżowanie samemu jest dla mnie niewiele warte .
Natomiast dzielenie tych wspólnych chwil z najbliższą Ci osoba , czerpanie radosci z szczescia najblizszych , tworzenie z życia wielkiej przygody - to jest bezcenne
  • Odpowiedz
  • 0
@MxS89: elementarnym celem jest kochać i być kochanym, założyć rodzinę- wszystko inne traci sens gdy nie jesteś w stanie zrealizować tego podstawowego celu
  • Odpowiedz