Wpis z mikrobloga

Ale mnie wkurzają #rozowepaski z tym swoim zgrywaniem niedostępnych, jednego dnia chodzi z tobą za rękę, przytula by potem następnego nawet nie odczytać wiadomości mimo dostępności na Messengerze i ciąglego nie oderwania ryja od telefonu, macie na to jakiś sposób? Byłem w 6 związkach i zawsze to samo, nie pisanie przez jakiś czas będzie git?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
@PanNieznanypl: Raczej im nie zależy, jako normik udało mi się swoim badboyizmem zauroczyć/rozkochać dwie julki i generalnie jedna jak wiedziała że spotykam się z koleżanką to była tak zazdrosna, że nie mogła spać i później do mnie zadzwoniła, a drugą jak rzuciłem to zalewała mnie wiadomościami i głosówkami.

Jak cię dziewczyna olewa to ma cię w dupie to jest aż tak proste wiem bo też tego doświadczam i widać różnice jak
  • Odpowiedz
Napisz wiadomość: widzisz, że nie jest zainteresowana kontynuowaniem znajomości, więc nie będziesz jej więcej zawracał głowy, miło było poznać i wszystkiego najlepszego. Napisz że chcesz iść do przodu a nie tracić czas na bezowocne znajomości.

Zobaczysz jak szybko odpisze na takie wiadomości.

Nie raz tak miałem, jak proponowałem spotkanie, a to zajęta a to coś tam. Napisałem że miło było ją poznać i życzę wszystkiego najlepszego itp. To od razu odpowiedz :)
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Po prostu gościu stawia siebie w pozycji służalczej i laska wie że ma typowego oofy-doofy którego karami i nagrodami programujesz. Ale żeby być uczciwym to dla wielu chłopów brak służalczości = brak związku.
  • Odpowiedz
@janciopan: w moim przypadku to wygląda tak, że jestem mocno przystojny, wysoki, zarost, fryzura zaczesana do tyłu, no mam powodzenie wśród kobiet dość duże i nie będę tutaj skromny, mogę obracac laski ale jeśli chodzi o związki no wygląda to strasznie jak nie chcesz być pieskiem na posyłki
  • Odpowiedz