Wpis z mikrobloga

#blackpill

Dzisiaj obserwowałem pary na ulicy i na plaży. Skupiłem się na facetach. Wynik obserwacji - w związkach są faceci z dobrymi mordami i wyżsi od lasek. Z najładniejszymi kobietami są najwyżsi i szerocy w barach (+ niezgorsze mordy) Jak się wydaje, że gość jest "brzydki" (a jako mężczyźni mamy tendencję do deprecjonowania wyglądu innych chłopów) to należy się przyjrzeć dokładnie. Blakpyl nadal nie obalony.
Skin-ef - #blackpill

Dzisiaj obserwowałem pary na ulicy i na plaży. Skupiłem się na ...

źródło: IMG_20230811_202107

Pobierz
  • 16
@Skin-ef: Ja widzę wręcz zaostrzenie blackpilla. O ile kiedyś rzeczywiście laski były bardziej zadbane i to czasami widać po parach 30+ to wśród młodych ten blackpill już można zaobserwować w sposób najbardziej brutalny. Chłop o conajmniej głowę wyższy od dziewczyn, wifon, siłka dobrze ubrany, a młoda julka i kiepski makijarz i z twarzy średnio i często grubawa.
@Skin-ef: Może to głupota ale według mnie faceci poniżej pewnego wzrostu na przykład poniżej 1.73m powinni mieć seks refundowany od państwa przynajmniej 4 razy w miesiącu bo to podstawowa potrzeba życiowa . Inaczej to wygląda wśród kobiet bo taka to sobie założy tindera ,badoo czy jakieś inne gówno i od razu sie ktoś trafia . Widziałem to też na pewnej tabeli na youtube . To były jakies badania naukowe i ta
@przegryw162cm: ja rozumiem ale tak sobie wyobrażam jak by to wypaliło. Wielu niskich , samotnych młodych facetów których tak na prawde nie stać na takie rzeczy bo są po prostu młodzi mogliby sobie pozwolić na seks raz w tyg. z prostytutką która oferuje gfe i całowanie itd. przecież jest masa takich facetów którzy nie mają innego wyjścia .
@przegryw162cm: ja akurat mam oszczędności i kase i długo zapierniczałem zeby mieć tą kase ale wcześniej w moim życiu nie było seksu poprzez wzrost i wygląd i wiem że wielu mężczyzn żyje w tej samej sytuacji a nawet gorszej. Tak na prawde co drugi facet nie jest bogaczem i nie może sobie pozwolić na taki luksus . Jak jesteś niski i brzydki to tylko hajs ci może pomóc .Ale nawet on