Wpis z mikrobloga

#programista15k Właśnie dostałem #!$%@?, że za mało klikam w firmowy komputer, bo oni zliczają kliknięcia czy inne staty z kompa (mam nadzieję, że tylko to). Oczywiście, że klikałbym więcej jakby było co robić, bo ostatni 3 miesiące to projekty są głównie kasowane, bo nikomu z biznesu się w wakacje nie chciał rozkminiać co chcą zrobić. Wyszło, ze jako prosty programista mam latać po całej ścieżce w korpo, by ktoś mi przydzielił zadanie.

#!$%@? mnie.
  • 12
ment w którym firma mówi Ci, że twoja produktywność jest zbyt mała bo za mało klikasz powinien być momentem w którym składasz wypowiedzenie... Plują Ci na ryj, a Ty udajesz że pada


@czupek: na #!$%@? opie :) Mouse robot i #!$%@? 24/7 niech sobie klikają nagraj jedną sesje pracy łącznie z kwasowanie... poprawianiem i zapętl
@atraac: Właśnie były rozmowy na ten temat, miało być super fajnie, ambitne projekty, a fakt, że dostarczamy więcej niż biznes jest w stanie odebrać i zlecić, miało skutkować brakiem #!$%@? za klikanie. Ale #!$%@?, ktoś postanowił się wykazać.

I tak, uruchomiłem proces #!$%@?.

@matrix_pl Tak jak opisałem wyżej, miało nie być problemów, więc nie szukałem takich rozwiązań. Poza tym, oni monitorują co jest instalowane.
@czupek: zapętlaj przepis na karpatkę przez 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież nawet jak Cię wywalą to sam sobie kiedyś podziękujesz, że odszedłeś z takiego gówna
@Djelon: Oni mają dużo więcej metryk niż klikanie myszki. To nie będzie proste do obejścia. Kolejna rzecz, mi nie zależy na #!$%@? się, tylko sytuacja jest taka, że nie ma co robić, więc nie robię. A nie będę raportował pół dnia, bo nikomu się chce się przygotować zadań.
@Djelon: B2B. "Nie musicie raportować 8 godzin, jak faktycznie nie pracowaliście tyle. My się będzie starać załatwić pracę na cały ten czas"

Myślałem, że będzie spoko, ale polska szkoła zarządzania bardzo mocno.

XD