Wpis z mikrobloga

Mam pytanko jako kompletny samochodowy ignorant :D mam PT Cruisera z 2005 roku od jakichś 2 tygodni. Chciałam puszczać sobie muzyczkę z BT wiec kupiłam sobie transmiterek ale chyba nie podumałam za bardzo bo nie da się go (chyba) połączyć z fabrycznie wbudowanym do tego modelu radiem :D czy jedyna opcja to wymienić radio na inne? Jak szukać takiego żeby pasowało do tego modelu? XD sorry za kretyńskie pytania ale do tej pory jedyne do mnie w samochodach interesowało to to jaki mają kolor xD #kiciochpyta #samochody #glupiepytanie #pytaniedoeksperta #lamerskiepytanie #samochodowynoob #logikarozowychpaskow #chrysler
Vilyen - Mam pytanko jako kompletny samochodowy ignorant :D mam PT Cruisera z 2005 ro...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@onepnch wymiana radia to większy koszt i w cholerę upierdliwy montaż. Żeby jakoś tam od biedy pobzikać to transmitter jest najłatwiejszą opcją
  • Odpowiedz
@enron: Zależy w jakim aucie, w Golfie po prostu wyciągasz radio i wpinasz 2 kable. Tu powinno być podobnie bo to stare radio 1 DIN a nie żadne cuda. A transmiter to jest #!$%@? taka że szkoda gadać, jakość muzyki zerowa. Już lepiej RMFu słuchać albo niczego
  • Odpowiedz
@enron: Zależy w jakim aucie, w Golfie po prostu wyciągasz radio i wpinasz 2 kable. Tu powinno być podobnie bo to stare radio 1 DIN a nie żadne cuda. A transmiter to jest #!$%@? taka że szkoda gadać, jakość muzyki zerowa. Już lepiej RMFu słuchać albo niczego


@onepnch: no właśnie zależy w jakim aucie. W kijance (nawet dość starej) podpinasz do radia prawie wszystko, włącznie ze skrzynią biegów (bo może
  • Odpowiedz
@enron: Dlatego właśnie nie kupiłem Civica UFO bo tam żeby zmienić radio to trzeba pół kabiny rozebrać XD Dla mnie kwestia muzy jest priorytetowa więc obczajałem przez zakupem jak to wygląda. Ale tak jak mówię mój stary Golf4 23 letni teraz, po prostu wysuwasz radio i wpinasz kabel. Modernizacja do ery bluetooth to było 150 zł za jakiegoś podstawowego Soniacza i tyle.
  • Odpowiedz
@onepnch: W większości aut przynajmniej da się wpiąć AUX i wtedy już jest jakieś pole manewru - u siebie (Citroen C5) mam tylko kaprawego BT który działa wyłącznie do rozmów (i to koślawo - cały czas coś tam nie działa) i brak wejścia AUX, więc jedyną opcją pozostaje emulator zmieniarki CD ()
A wkurza to mocno, bo audio w cytrynce jest bardzo przyzwoite.
  • Odpowiedz