Wpis z mikrobloga

Malenia zabita przy pierwszym podejściu, bez oglądania żadnych tutoriali jak walczyć. To ma być ten najtrudniejszy boss w historii FromSoftware? Przecież Inner Isshin z Sekiro był 500x trudniejszy =/
Ogólnie jestem zawiedziony poziomem trudności w Elden Ring. Bez żadnego farmienia w 70h mam 150lvl, 48% achievementów i patrząc ile z nich to bossowie, to zostało mi jeszcze jakieś 20% gry, a zginąłem może 30 razy, w tym 10 razy spadając podczas platformówek. Dla porównania w takim Sekiro 30 razy to ja padłem na pierwszym "prawdziwym" bossie, sam Inner Isshin i Inner Father zabili mnie grube setki razy. Oby kolejna gra typu Elden Ring czy Dark Souls miały więcej mechanik z Sekiro, bo standardowa mechanika walki w Souls-like oparta na i-frames stała się zwyczajnie zbyt prosta.
#eldenring #fromsoftware #zalesie #darksouls #sekiro
  • 7
jak się zorientowałem jaki ładny buildup krwawienia się robi


@EconomicDisruption: innymi slowy najbardziej op build do przechodzenia gry bez monitora, bleed dostal duzo oslabien ale chyba glownie do pvp zeby do pve mogl nadal sluzyc jako easy mode + malenia dostala nerfy od czasu premiery wiec na "oryginalne" odczucie na ktore ludzie narzekali na poczatku juz nie masz co liczyc,

A nawet wtedy postac pod dex z rivers of blood i
@OEM_crv: @3mortis ok, jak jest po nerfach to by to sporo tłumaczyło, ale w takim razie ostro przegięli w drugą stronę. Co do bleed: mam 70 dex i 40 arc, więc chyba jeszcze upośledzony ten mój bleed build, na razie i tak większość DMG mam z czystej broni.

@Theos a na jakim mam iść jak lvl sam się wbija, wystarczy nie padać i nie tracić run xD plus chcę przejść grę