Wpis z mikrobloga

Mirki może coś doradzicie. Zapisałem się do cosinusa, skuszony darmowym statusem ucznia i naczytałem się, że skreślają dopiero na koniec semestru jak się ma poniżej 50% frekwencji. Chciałem status tylko po to żeby nie płacić zusu w pracy. No i jak to mówią, chciałem wydymac Freda, a Fred wydymał mnie xD Poszedłem dzisiaj do cosinusa po zaświadczenie o nauce i panie w sekretariacie powiedziały, że mogą mi wydać takie zaświadczenie tylko na 14 dni ( ͡º ͜ʖ͡º) potem jak po dwóch zjazdach będę miał frekwencję to wydadzą mi na kolejne 30 dni i potem co miesiąc mogą mi wydawać zaświadczenie ważne tylko 30 dni. Ni #!$%@? nie mam zamiaru chodzić na te zajęcia żeby co miesiąc bawić się w wysyłanie nowego zaświadczenia do pracodawcy, a powiedzieli ze dłuższego mi nie wystawią. Czy jest jakaś inna (najlepiej darmowa) placówka, która wystawiłaby zaswiadczenie o nauce na cały semestr i do której zdążę się jeszcze zapisać we wrześniu?

#cosinus #szkola #zak #teb #gowork #szkolapolicealna #student #uczen #edukacja #pytaniedoeksperta #policealna
  • 7
  • Odpowiedz
@byrodrom: a to zaświadczenie ma date od kiedy sie jest uczniem u nich czy tylko termin ważności? Chciałam sie zapisać żeby nie odprowadzać składek do ZUS za ten miesiąc ale jak będzie zapisane ze zapisałam sie w połowie miesiąca to dupa XD
  • Odpowiedz