Wpis z mikrobloga

#zegarki #zegarkiboners

Cześć
Chodzi u mnie po głowie od dłuższego czasu kupno jakiegoś zegarka ze stoperem ale oglądam, oglądam i nic się nie podoba a, że mam już kilka zegarków to i mi się nie spieszy, tak czy inaczej wpadła mi w oko taka Davosa
https://dolinski.pl/davosa-aviator-fly-back-chronograph-162-499-55/

Niestety ale bardzo trudno znaleźć jakieś opinie, o recenzjach na yt już nie wspomnę.
Zastanawia mnie też czy będzie ok na mój 16,5cm nadgarstek - ma dość grubą lunetę wiec myśle, że powinno być ok (42mm ale nie wiem ile lug to lug), no i kolejna kwestia sama marka myślę, że nie tylko ja nie lubię takiej Invicty za homary a Davosa za "grube" hajsy sprzedaje "rolexy" co mnie dość mocno razi - już nie mówie, że mocno bym się wkurzył gdybym kupił ten zegarek i się okazało, że jest "ściągnięty" od innej firmy.

Co sądzicie o tym modelu i ogólnie Davosie? Może macie jakieś inne propozycje - kwarc (póki co mecha nie chce bo mnie ostatnio meczy nastawiaie XD) maks 42mm, stoper - najlepiej z pomiarem też godzin no i z szafirem, tak 1000- 2500 zł.
  • 4
  • 0
fajny zegarek ale mam już g shocka i kolejnego nie chce, zresztą zalezy mi na takim bardziej klasycznym wygladzie