Wpis z mikrobloga

jest taka dziewczyna. ogólnie to się pierwszy odezwałem, pierwsze spotkanie zainicjowałem też drugie które na dniach ma się odbyć. teraz tak myślę czy nie przystosować trochę i nie zobaczyć czy i jej zależy. czy napisze pierwsza, czy po 2 spotkaniu zaproponuje kolejne. nwm czy to dobry pomysł w sumie, czy nie lepiej dalej cisnąć z tematem. co myślicie? #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
@dobrepicko: dobrze zrobisz. Ja też do jednej zawsze pisałem i inicjowałem i postanowiłem zrobić to nad czym myślisz, sprawdzić czy jej w minimalnym chociaż stopniu zależy i sama napisze. Nic takiego nie nastąpiło a okazało sie że ona ma kilku takich jak ja. Samo pisanie i inicjowanie przez nas wszystkiego do niczego nie prowadzi.
@dobrepicko ja tak kilka okazji położyłem. Wszystko pięknie, ślicznie, spotkania, regularne pisanie. Aż do momentu kiedy orientowałem się, że wszystko wychodzi ciągle z mojej strony. Potem ją wstrzymywałem kontakt na chwilę - cisza na messengerze xD
@dobrepicko: Jeśli jesteś inicjatorem dwóch pierwszych spotkań z rzędu, to może przynajmniej pozwól jej zainicjować to trzecie. Nie ignoruj jej, nie ghostuj ale bądź tylko responsywny. Być może szybko okaże się na ile jej w ogóle zależy to wtedy szybko zweryfikujesz ile warta jest ta znajomość.
@dobrepicko spotkaj się. Później utrzymuj z nią kontakt i jak rzuci choćby sugestia kiedy kolejne spotkanie lub ze dawno się nie widzieliście to wiesz ze relacja jest obustronna. Ogólnie nie ignoruj jej i nie kombinuj wielkich intryg, tylko zachowuj się normalnie i czekaj na temat spotkania z jej strony. Jeśli przez kilka dni mimo kontaktu nie będzie reakcji to możesz zażartować ze dawno się nie widzieliście i zobaczyć czy podlapie temat czy