Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mnie zamurowalo za niedlugo 24lv mi wybije, z tej okazji zaczalem myslec o jakims samochodzie o malej mocy, rocznik tak 2012-2015 Jednak wycena ubezpieczenia mnie zamurowala 3000£+ road tax. No nic do 25r zycia bedzie trzeba sie przemeczyc na rowerze( ͡° ʖ̯ ͡°)
#uk
  • 6
3000£+ road tax

3200 albo 3800 z AC, a już taki Link4 tylko 1500


@Megawonsz_dziewienc: @CZUOWIEK sam płace 90 funtów miesięcznie (a i tak nie była to najtańsza oferta) za 3l twin turbo w benzynie

Pierwszy rok jest najgorszy, byle gówno 1.0-1.2 w stylu Pandy. Po pierwszym roku, ze zniżkami, z wiekiem, robi się już dużo taniej. Trzeba to przeboleć
@CZUOWIEK ja w wieku 24lat kupiłem astrę 1.6 , i płaciłem £800 rocznie , pierwsze ubezpieczenie bez zniżek ,w Londynie, także nie wiem skąd taka kwota u Ciebie teraz , chyba że ubezpieczenia tak bardzo podrożały ?
@CZUOWIEK kup sobie coś z niską grupa ubezpieczeniową (idealnie poniżej grupy 10), jak Ci wpadnie w oko jakaś Fiesta, Corsa, Yaris czy Panda to wrzuć sobie blachy w stronę typu https://cartaxcheck.co.uk/ i tam możesz zobaczyć ile kosztuje Road tax, sprawdzić grupę ubezpieczeniowa, jak wyglądały ostatnie MOTy itd. Jeśli szukasz auta na auto trader to tam już w opisie będziesz miał większość danych ale samochody na auto trader często są droższe niż na