Wpis z mikrobloga

@szkiribiri: kupił Bitcoina jak był tani, a później sprzedał , jak tak wystrzelił, stąd na tyle kasy, że nie musi pracować. Z pobocznych sprzedaje poradniki budowlane , z tego co pamiętam ma dwa mieszkania, nadal kupuje kryptowaluty ( ale czy cos zarabia, to nie wiem ) i pewnie YT, coś tam mu płaci
@szkiribiri: ogólnie rzecz biorąc, jego publika myśli, ze Kamil jest inwestorem giełdowym (na takiego się kiedyś promował). Z racji, że jego iq wynosi pewnie tyle ile iq jego dzieci i Kasi, to mało prawdopodobne (pomijając już fakt, ze nikt z giełdy na świecie nie żyje). Kamil ma poprostu bogatych rodziców, którzy utrzymywali jego i jego rodzine przed prowadzeniem kanału, teraz, proszę zauważyć, ze ma kanał z półmilionowa publika, co może stanowić
@kotecci: zgodzę się z tobą, że są sytuację, gdzie zachował się ok. Były sytuacje, gdzie gdzie były to śmieszne zdarzenia, którymi nie można dyskredytować Kamila, bo są to śmieszne sytuację, a nie jakieś zagrożenie.
Problem w tym , że było sporo sytuacji niebezpiecznych , bezmyślnych, których nie mozna zostawić bez słowa , czasami , są to pierdoły, problem w tym, ze tych sytuacji jest za dużo (jedna dwie takie sytuacje, ok
@kotecci no go akurat świadczy o jego spoerdoleniu umysłowym, tak jak zapewne brak szczepień ochronnych jego dzieci oraz ta psuedo edukacja domowa. Niech sobie sam krzywdę robi, szkoda tylko tych dzieciaków. Dla mnie typowy okaz szura.
@President_Hubert: akurat w przypadku covida szczepienia okazaly sie lipa wiec tu bym go dobrze ocenil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego wybor, jak widac dzieci zyja i maja sie dobrze - takie sa fakty wiec nie przyp*** bym sie na sile. Wiem, ze media robia sieczke z mozgu ale po pseudo pandemii wypadaloby zmadrzec.