Wpis z mikrobloga

2.5 tygodnia od poprzedniego wpisu ( https://wykop.pl/wpis/72532361/kuba-midel-dalej-wystawia-2-mieszkania-w-zenicie-w ) - mała aktualizacja, Kuba #midel obniżył czynsz za wspomniane wcześniej mieszkania (odpowiednio 300 i o 200 pln w dół, oferty wiszą już drugi miesiąc), dorzucił też kolejne ogłoszenie, tym razem kawalerkę 28,5m2 za 2190zl.

Przy okazji krótkie pytanie do wilków - z ciekawości, czy na którejkolwiek z wielkich integracji choć raz padło z ust łódzkiego midasa słowo ROI?

#nieruchomosci #lodz #inwestycje i pozwolę sobie otagować #frajerzyzmlm bo tym mi zalatuje zarabianie na naiwności całej watahy
nalogowiec - 2.5 tygodnia od poprzedniego wpisu ( https://wykop.pl/wpis/72532361/kuba...

źródło: 05134A1F-E06A-4514-82AF-C67B6F5069E4

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Przy okazji krótkie pytanie do wilków - z ciekawości, czy na którejkolwiek z wielkich integracji choć raz padło z ust łódzkiego midasa słowo ROI?


@nalogowiec: Bidet z tego co wiem nigdy nie opublikował żadnych danych finansowych odnośnie swoich inwestycji. Ot nagania frajerów na płatne szkolenia i produkty i z tego robi kasę. A frajerów nie brakuje.
  • Odpowiedz
@nalogowiec: trochę muszą rozwalać ROI takie przestoje. 12% zejście z ceny chyba lepsze niż każdy wdupiony miesiąc warty 8,3% rocznego przychodu, a jak dodamy to, że taki miesiąc masz pod kreską bo czynsz płacisz Ty, nie najemca to pewnie kilkanaście procent rocznego przychodu zjada

inna sprawa, że CO TAM SIĘ #!$%@? DZIEJE W TEJ ŁODZI??? wczoraj śmieszkowaliśmy z ATH jak było 2572 ofert a tu dobę później jest 2641

zjeżdżanie z
affairz - @nalogowiec: trochę muszą rozwalać ROI takie przestoje. 12% zejście z ceny ...

źródło: Firefox_Screenshot_2023-09-13T01-10-37.371Z

Pobierz
  • Odpowiedz
czy na którejkolwiek z wielkich integracji choć raz padło z ust łódzkiego midasa słowo ROI?

@nalogowiec: postawie śmiałą tezę, że wielka integracja to zwykle naganianie ludzi na mieszkania. Takie samo pranie mózgu jak na „sekciarskich spotkaniach” MLM’ów. Zapłacisz 6k, a gowno się dowiesz o biznesie - jedyne co usłyszysz to frazesy o dawaniu z siebie wszystkiego, PASYWNYM DOCHODZIE i że praca na etacie to głupota (popatrz na dynamicznego Mariusza jaki bogaty).
  • Odpowiedz
@nalogowiec: @affairz zbliżamy się ogólnie do poziomów covidowych powoli w niektórych miastach, wtedy był płacz betoniarzy że naobiecywali pewnej inwestycji a mieszkać nie ma komu

ja się obecnie przymierzam do przeprowadzki za pracą od 3 miesiecy i obserwuje ceny które ciągle spadają i co raz więcej ogłoszeń w których mogę wybierać
  • Odpowiedz
jak Midelowi biura nie szły to pogonił, ciekawe czy mieszkaniami też zacznie sypać


@affairz: myślę, że wątpię, bo on kupuje w dobrych lokalizacjach - nawet jak dziadkowy wyż zacznie wymierać, to nadal będzie na nie popyt.

Śmiejecie się z niego, a jak dla mnie, to nauczył mnie bardzo dużo w kwestii kupna nieruchomości pod najem z jego darmowych materiałów na youtube. Gdybym miał miliony do zainwestowania to chętnie bym skorzystał i
  • Odpowiedz
studentów w Łodzi to już nie ma?

@JanTadeusz: to nie jest tak, że nie ma już studentów. Umowy najemcom zazwyczaj się kończą w październiku i z różnych powodów ich nie przedłużają. Powodem np. może być przeprowadzka na swoje mieszkanie, które deweloper oddał do użytku. Co jak co ale w zeszłym roku padł rekord oddanych mieszkań, a w tym roku go przebijemy.
Na tagu wzrostowicze lubią pisać, że wszystkie mieszkania są wykupione
  • Odpowiedz
niech o ROI świadczy że Midas wozi się po mieście 20 letnim Z4 o wartości niższej niż wklad własny na bk2


@Leniek: to akurat nic nie znaczy. Wożę się autem wartym połowy miesięcznych zysków z giełdy i mam to w dupie kto co sobie o tym pomyśli.
  • Odpowiedz
zjeżdżanie z ceny też niczego nie gwarantuje. znajomy ma fajny kwadrat premium 6k+opłaty, wisi z pół roku, obecnie 4k+opłaty czyli rabat o 1/3 i jak stał pusty tak stoi pusty


@affairz: nie mogę zrozumieć fenomenu ofert wynajmu mieszkań "premium" po absurdalnych cenach. Do kogo to właściwie jest skierowane? Przecież cala idea wynajmu to mozliwie jak najniższe miesięczne opłaty przy zachowaniu możliwie akceptowalnego standardu bo każdy ma świadomość że to pieniądze wprost
  • Odpowiedz
@nalogowiec: Pamiętam pierwsze filmiki Wilka jak tłumaczył, że trzeba zapieprzać, zarabiać, odkładać na inwestycje. Jak przez pandemię posypał się trochę biznes i zaczął organizować te swoje campy to zmieniła się narracja. Od teraz trzeba znaleźć czas na rozrywkę, odpoczywać, wynająć jacht i domek na jego osiedlu na Mazurach. I oczywiście zapłacić mu za te potężne kontakty biznesowe, które zawiera się przy wódeczce na tych obozach.
  • Odpowiedz
@WaltherW kupil teraz jakis apartament za banke czy dwie z dostepem do zatoki i wszystkich nagania ze to swietny pomysl przyjechac z zona na weekend za 4k do takiego apartamentu:) a i jeszcze lodeczke wynajac najlepiej od niego:)
  • Odpowiedz