Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie w zakresie telewizji. Nie oglądam jej za bardzo, ale wprowadzając się w nowe miejsce postanowiłem, żeby jakieś tam kanały na tv leciały. Pytanie jakie są znane wam dostępne opcje na rynku gdzie można odbierać sygnał jakichś darmowych kanałów?

Słyszałem o dwóch opcjach:
- antena przystosowana do odbioru telewizji naziemnej DVB-T2
- dekoder z podłączeniem się do satelity?

Kojarzycie coś jeszcze?

#technologie #telewizja #telewizjasatelitarna
  • 10
@saviola7 Nie zgodzę się. Nigdzie autor nie napisał bezpośrednio, że chodzi mu tylko i wyłącznie o odbiór z anteny. A użycie tagu poza zdaniem sugeruje, że mógł go użyć tylko dla zasięgu u obserwujących dany tag.
@saviola7: @mp107 @Norskee Myślałem generalnie o tv niezależnym od internetu (czyli np. poprzez połączenie się do satelity, która jest na dachu bloku) albo te anteny "pokojowe" odbierające naziemną tv.

Niemniej, przy smart tv opcja podłączenia się do tv z internetu nie wydaje się zła. Niemniej, jak patrzę np. na wp-pilot, czy ipla to jednak trzeba tam płacić. To już chyba lepiej abonament od jakiegoś dostawcy i za 20-30 zł/msc ma się
@ShinpuTokubetsu: sa oficjalne i mniej oficjalne iptv. - mniej oficjalne iptv kosztuje kolo 15zl miesiecznie za w zasadzie wszystko co sie nadaje, wlacznie z c+, hbo, ppv i archiwum na zasadzie placisz masz, nie płacisz nie masz

jak masz CCCam - nielegalna satelite to tez musisz miec internet zeby klucz dekodujacy przechodzil(placisz za te linijke), a reszta idzie przez satelite